XPS 18


Zoznámte sa so zariadením, ktoré povznesie zábavu na úplne novú úroveň a práca s ním vás bude naozaj baviť. Počítač, ktorý sa ukrýva v tele dizajnovo prepracovaného monitora, kombinuje exkluzívny výkon a jednoduchú ovládateľnosť. Multidotykový IPS displej s uhlopriečkou 18,4 "na prvý pohľad uchváti jemným rozlíšením, oslnivými farbami a širokou použiteľnosťou. Pracujte s grafickými nástrojmi, prezerajte si obrázky alebo hrajte hry, nikdy vám neunikne žiadny detail. Zabudnite na projektor a prezentujte všetku prácu iba s jedným zariadením.

Stolový počítač XPS 18

Stvorený pre pohyb

Počítač XPS™ 18 je navrhnutý tak, aby ste sa mohli hýbať. Môžete ho odpojiť a vziať si ho so sebou, kam len chcete. Prehrávajte si na ňom svoje obľúbené skladby, prezerajte si správy v kancelárii alebo sa spojte s priateľmi, keď ležíte na pohovke. Hodiny energie: Trávte viac času mimo elektrickej zásuvky so špičkovou výdržou batérie, ktorá dokáže počítač poháňať až 5 hodín. Taký ľahký: S hmotnosťou len 2,2 kg je tento počítač ako stvorený na cestovanie. Jednoducho ho prenášajte z jednej miestnosti do druhej alebo si ho položte na nohy a vychutnávajte si ho ako praktický tablet – je to totiž ten najtenší a najľahší prenosný počítač typu všetko v jednom na svete. Vstavané nožičky: Vysunutím dvoch nožičiek môžete počítač XPS 18 postaviť do zvislej polohy, aby ste ho mohli pri hraní hier, práci na domácich úlohách či sledovaní filmov sledovať z toho najlepšieho uhla.

Stolový počítač XPS 18

Dotyk elegancie

Zažite úplne nový spôsob zdieľania. Sledujte svoje obľúbené videá, hrajte hry zobrazené vedľa seba, zväčšujte tabuľky alebo komunikujte s kolegami cez videokonferencie na veľkej interaktívnej dotykovej obrazovke. A to všetko bez ohľadu na to, kde práve ste. Plynulá navigácia: Rýchlo prehľadávajte web ťukaním, posúvaním, ťahaním či sťahovaním a rozťahovaním dvoch alebo viacerých prstov na viacdotykovej obrazovke počítača XPS 18, ktorá má veľmi rýchlu odozvu.

Príjemný na pohľad: Dotyková obrazovka s uhlopriečkou 18,4 palca a rozlíšením Full HD (1 080p) poskytuje dostatok priestoru na sledovanie vysielaných filmov alebo zdieľanie fotografií. Displej s podsvietením LED je okrem toho vybavený technológiou IPS/Truelife a dosahuje rozlíšenie Full HD (1 920 x 1 080), vďaka čomu si môžete pri sledovaní extra veľkej obrazovky vychutnávať fantastický obraz bez toho, aby ste museli pomýšľať na projektor.

Skrytý stojan: Pomocou voliteľného externého dokovacieho stojana môžete počítač pripojiť k zdroju napájania. Tento nastaviteľný stojan vám umožňuje jednoducho premeniť všestranný počítač XPS 18 z tabletu na stolový počítač, aby ste sa mohli ľubovoľne rozhodnúť, kde a ako ho budete používať. Môžete ho položiť na stôl a kontrolovať si e-maily alebo postaviť do zvislej polohy a prezerať si recepty.

Spoľahnite sa na dizajn, ktorý zjednodušuje mobilitu.

Stolový počítač XPS 18
Vyklápacie nožičky: Umiestnite svoj počítač kdekoľvek vďaka vstavaným nožičkám, ktoré umožňujú po vyklopení postaviť počítač do zvislej polohy.

Stolový počítač XPS 18

Pevný rám: Vďaka hliníkovému rámu s povrchovou úpravou príjemnou na dotyk môžete počítač jednoducho prenášať.

Stolový počítač XPS 18
Externý stojan (voliteľný): Externá dokovacia stanica vám umožňuje pripojiť počítač k zdroju napájania.

Stolový počítač XPS 18

Prenosný a zároveň výkonný S počítačom XPS 18 sa nebudete musieť vzdať výkonu ani pamäte. So systémom Windows 8 a najnovšími procesormi Intel® Core™ získate výkon všestranného stolového počítača spolu s praktickou použiteľnosťou tabletu.

Vyšší výkon: Sledujte na internete najnovšie filmové hity alebo sa ponorte do hier s najnovšími procesormi Intel® Core™, ktoré dosahujú špičkový výkon a zároveň šetria energiu.
Inovatívny operačný systém: Zažite najnovšie funkcie dotykového ovládania a interaktivitu s novým a podmanivým operačným systémom Windows 8. Pribalené základné príslušenstvo: Získajte tradičnejšie zážitky pri používaní počítača s bezdrôtovou myšou a klávesnicou, ktoré sú štandardnou súčasťou dodávky. Rýchly a nespútaný: S voliteľnými diskami SSD, ktoré zabezpečujú rýchlejšie spúšťanie počítača, budete po opätovnom zapnutí počítača pokračovať presne tam, kde ste naposledy skončili.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.