XPS 8700

  XPS 8700

  XPS 8700

  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

  Stolný počítač Dell Studio XPS 8700 je dobrým pomocníkom v každej domácnosti. Profesionálny dizajn, vysoká kvalita prevedenia, starostlivo vybrané komponenty a v neposlednom rade podpora zo strany výrobcu, sú zárukou Vašej dobré investície. Výkonné procesory a veľká operačná pamäť umožňujú rýchle spracovanie dát a v spolupráci s výkonnou grafickou kartou sú vhodné pre hranie stredne náročných hier.

  DELL XPS 8700 sa stane centrom pre zábavu ale aj prácuCentrum domácej zábavy

  Profesionálne navrhnutá kompaktná skriňa, desať portov USB (6x USB 2.0 + 4x USB 3.0), čítačka pamäťových kariet 19 v 1, zabezpečí jednoduchú prácu s multimediálnymi súbormi a konektory HDMI + DisplayPort uľahčujú aj urýchľujú pripájaní externých zobrazovacích zariadení. Tieto vlastnosti poskytujú široké možnosti pre pohodlnú prácu s digitálnymi médiami a rýchle prenosy dát; zvukové konektory na prednej i zadnej strane ponúkajú pohodlie a pružnosť.

  Jednoduché zdieľanie a jednoduché pripojenie

  Dell Studio XPS 8700 ponúkne technológiu Wi-Fi, ktorá umožňuje využívanej bezdrôtového pripojenia k internetu. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu nemusíte mať na stole hniezdo káblov. Pre bezdrôtové pripojenie kompatibilných periférií, ako sú klávesnice, slúchadlá alebo napríklad myši môžete využiť zabudované Bluetooth rozhranie verzie 4.0. Nechýba ani praktické predné porty USB.

  Profesionálny dizajn a rozšíriteľnosť

  Akceptujem

  Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním.