DELL G15 5535

Herný notebook G15 5535 má elegantný klasický dizajn, ktorý vám pomôže dostať sa do rebríčka.  Prispôsobte si osvetlenie jednozónovej a štvorzónovej klávesnice RGB ovládanej novým príkazovým centrom Alienware, aby ste svojim herným zážitkom dodali ďalšie farby.

Notebook Dell G15 5530

Vždy pripravený

Kliknutím na tlačidlo sa môžete rýchlo ujať velenia bez toho, aby ste opustili aktuálnu hru. Makro kláves Game Shift, ktorý zvyšuje otáčky ventilátora na maximum, sa tiež nachádza na tlačidle F9. CPU to okamžite rozpozná a prepne sa do režimu dynamického výkonu, čo vám dá silu zvládnuť náročnejšie výzvy v hre alebo dokončiť úlohy náročné na CPU.

Herný výkon

Vďaka najnovším procesorom AMD Ryzen™ sa najnáročnejšie hry jednoducho spúšťajú a vďaka výkonným grafickým procesorom NVIDIA® GeForce RTX™ môžete zažiť dosiaľ nevídané detaily hry. Hrajte lokálne a bez oneskorenia s až 32 GB pamäte DDR5 a až 2 TB interného úložiska. Chladenie je zdokonalené špičkovým tepelným dizajnom so štyrmi tepelnými trubicami inšpirovanými Alienware notebookmi a vylepšenými ventilátormi s čepeľami tenkými ako žiletka. Vapor Chamber a materiál tepelného rozhrania Element 31, ktoré sú k dispozícii s voliteľnými grafickými kartami dokonale spolupracujú aby udržali notebook chladný aj počas tých najhektickejších herných sekvencií.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania