Latitude 14 9450

Nový prístup k počítaču: procesor Intel® CoreTM Ultra, ktorý prichádza s predĺženou výdržou batérie, ponúka ďalšiu generáciu hybridnej architektúry pre preplňované výpočty. Firemní používatelia môžu zvládnuť zložité pracovné zaťaženie pridelením vhodnej úlohy príslušnému enginu vo vhodnom okamihu, čo všetko umožňuje trojvrstvová multiprocesorová jednotka. Ľahké úlohy umelej inteligencie s nízkou latenciou rieši CPU, vykresľovanie médií a vizuálnej umelej inteligencie má na starosti GPU a nepretržitú záťaž AI a AI zabezpečuje NPU, vyhradený AI engine.​

Vždy pripravený s fotoaparátom

Vďaka simultánnemu multiexpozičnému vysokému dynamickému rozsahu (HDR) môžete počas konferenčných hovorov vyzerať čo najlepšie. S využitím technológie HDR, ktorá kombinuje mnoho simultánnych fotografií, je možné presne zachytiť detaily obrazu v slabo osvetlených priestoroch, ako sú konferenčné miestnosti a pracoviská. Môžete sa cítiť pohodlne s vedomím, že vaše súkromie je chránené ručne ovládaným SafeShutter. Na otvorenie a zatvorenie uzávierky fotoaparátu stačí jedno stlačenie klávesu F9.

Bezpečnosť nadovšetko

Dell Latitude sú najbezpečnejšie firemné počítače na trhu. Dodávajú sa s možnosťou čipu TPM a slotu zámku, prešli testovaním MIL-STD 810H a majú Dell SafeID, ktorý má vyhradený bezpečnostný čip na ukladanie a spracovanie poverení čítačky odtlačkov prstov.

Inteligentné funkcie ochrany osobných údajov Dell Optimizer pomáhajú pri ochrane súkromia citlivých údajov. Aby sa lepšie zachovalo súkromie a šetrila sa výdrž batérie, funkcia Look Away Dim rozpozná, kedy je váš pohľad odvrátený, a stlmí vašu obrazovku. Detekcia divákov odošle na obrazovku textové správy, keď zistí zvedavé oči.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania