Vostro 15 3530

Dell Vostro 3530 vám vždy poskytne celý rad možností konektivity a bezpečnostné nástroje. Ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek a nemusíte sa tak báť straty citlivých firemných dát, alebo v horšom prípade ich prípadného zneužitia. O bezpečnosť dát sa stará komerčný bezpečnostný čip Trusted Platform Module 2.0 na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Vďaka nemu si môžete byť istí, že vaše dáta sú chránené pred vonkajšími útokmi.

V kombinácii s plynulým výkonom úložiska SSD, procesormi Intel® Core 13. generácie ľahko zvládajú každodenné pracovné zaťaženie. Okrem toho môžete svoje zariadenie nabiť až na 80 % za jednu hodinu pomocou funkcie ExpressCharge a má 41 alebo 54 Wh batériu, takže viete, že vydrží celý deň. 

Keď je vaše zariadenie umiestnené na pevnom povrchu, ako je napríklad stôl, alebo na nestabilnom povrchu, ako sú vaše kolená, adaptívne teplotné režimy zodpovedajúco optimalizujú výkon. Dell Vostro 3530 dynamicky prispôsobuje svoje výkonové a teplotné profily okoliu pomocou zložitých algoritmov a akcelerometrov, aby udržal normálne fungovanie.

Dell Vostro 3530

Ergonomický dizajn

Pevný 3-stranný okraj vám pomôže sústrediť sa na vašu aktuálnu úlohu. Zvýšený pánt pre ergonomickejšie uhly zápästia a lepšie prúdenie vzduchu, široký touchpad, klávesnica plnej veľkosti a ďalšie funkcie prispievajú k pohodlnejšiemu používateľskému zážitku. Jediným stlačením 10-klávesového tlačidla kalkulačky a numerickej klávesnice môžete začať, ak potrebujete rýchlo dokončiť prácu. Vďaka rôznym portom a slotom sa môžete pripojiť k čomukoľvek, čo potrebujete. Navyše softvérová technológia Dell ComfortView tohto notebooku znižuje škodlivé vyžarovanie modrého svetla, aby sa zlepšilo pohodlie očí počas dlhšieho času stráveného na obrazovke.

Odolnosť

Ak dôjde k nehode, klávesnica odolná voči poliatiu znamená menej úzkosti. Váš notebook tiež prešiel 14 testami MIL-810H, ktoré presahujú rámec zvyčajného testovania spoľahlivosti od spoločnosti Dell a poskytujú vám ešte väčšiu istotu, že zvládne aj náročné pracovné dni.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania