XPS 14 9440

Elegantný, ikonický dizajn je teraz k dispozícii vo vyváženej 14,5-palcovej forme. Notebook Dell XPS 14 9440 po vybalení váži 1,68 kg a má 14,5-palcový displej spolu s procesorom Core Ultra 7. Pre jednotlivcov, ktorí vyžadujú flexibilitu pri práci z akéhokoľvek miesta, je XPS 14 vynikajúcou voľbou, pretože kombinuje prenosnosť, výkon a dizajn. Napriek tomu, že je o 21 % ľahší ako XPS 16, XPS 14 ponúka vysoký výkon na ľahké dokončenie náročnej práce. Filmy vo vysokom rozlíšení môžete jednoducho upravovať a prezerať pomocou voliteľných GPU NVIDIA GeForce RTX až po GPU GeForce RTX 4050. Je to prepracovaný notebook navrhnutý na cestovanie s vami a má dlhú výdrž batérie.

Dell XPS 14 9440

Prémiové spracovanie a výkon

Vyrobené z opracovaného (CNC) hliníka a skla Gorilla® Glass 3, ktoré poskytujú silný a ľahký notebook. XPS je k dispozícii v platinovej alebo grafitovej farbe pre elegantný, minimalistický dizajn.

Jedinečný rad dotykových funkcií, beokrajový sklenený touchpad a pohodlná klávesnica sú moderné, ľahko použiteľné prvky, ktoré poskytujú čistý, harmonický vzhľad a umožňujú vám prepínať úlohy bez námahy, pričom eliminujú rozptýlenie a sústreďujú sa na produktivitu.

XPS 14 predstavuje dokonalú rovnováhu medzi výkonom a prenosnosťou s až 47 W trvalého výkonu v tenkej a ľahkej forme. Spúšťajte náročné aplikácie s procesormi Intel® CoreTM Ultra 7 a rýchlo upravujte a exportujte videá s grafikou NVIDIA® 40-series up na GeForce RTXTM 4050. Spárované so superrýchlou pamäťou LPDDR5x až 64 GB a až 4 TB úložiskom.

Displej a kamera

Verné farby a ostré detaily na veľkom 14,5” InfinityEdge displeji a neuveriteľný zvuk oživujú obsah, takže budete úplne ponorení. Dostupné

s možnosťou dotykového displeja 3,2K+ OLED. Štvorité reproduktory sú profesionálne vyladené a poskytujú filmový zvuk s Dolby Atmos.

Vychutnajte si krištáľovo čisté videohovory s inteligentnou webovou kamerou FHD (1080p), ktorá znižuje šum v zábere, zatiaľ čo inteligentný zvuk redukuje pozadie hluk.

Dôraz na udržateľnosť

Nová rodina XPS má doteraz najvyššiu úroveň udržateľných materiálov. Vyrobené z najmenej 25 % recyklovaných materiálov, vrátane inovatívnej kombinácie z recyklovaného a nízkoemisného hliníka a recyklovaných plastov, ktoré pomáhajú znížiť uhlíkovú stopu notebooku až o 89 %*. The XPS 14 sa dodáva v obaloch vyrobených zo 100% recyklovaného alebo obnoviteľného obsahu a je 100% recyklovateľný.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania