Alienware x16

Herný notebook Alienware x16 je navrhnutý tak, aby žiaril na obrazovke aj mimo nej. Od celokovového šasi vyrobeného z eloxovaného hliníka a zliatiny horčíka až po optimalizovaný pomer strán displeja 16:10. Alienware x16 je navrhnutý pre prémiový herný zážitok na cestách alebo doma s vaším ekosystémom Alienware, takže si vychutnajte funkcie ako pôsobivé obnovovacie frekvencie, mechanické klávesy Cherry a zvuk Dolby Atmos ® bez  ohľadu na to, kde hráte.

Alienare x16 R1, herný notebook

Výkon a chladenie

Tento stroj vás vtiahne do hry vďaka úchvatnému zobrazeniu a vysokému grafickému výkonu, ktoré umožňuje grafika série NVIDIA ® GeForce RTX™ až 4080 12GB (voliteľne). Okrem výkonnej grafickej karty je Alienware x16 vybavený procesormi Intel Core i9 triedy HK 13. generácie.

Technológia chladenia Alienware Cryo-tech™ zachováva stabilitu a výkon systému aj pri tých najnáročnejších hrách. Váš notebook je navyše nabitý najnovšími technológiami navrhnutými tak, aby poskytovali herný výkon, ktorý bol doteraz dostupný len v 17" notebookoch je teraz v 16" notebooku.

Vychytávky pre ešte vyšší výkon a lepší herný zážitok:

  • DLSS 3 je revolučný prielom v grafike poháňanej AI, ktorá výrazne zvyšuje výkon.
  • Vďaka Ray Tracing zažijete textúry, komplexné osvetlenie a najrealistickejšie herné prostredia
  • NVIDIA ® Max-Q je sada technológií, ktorá zahŕňa Resizable Bar, ktorý umožňuje grafickému procesoru pristupovať k celej vyrovnávacej pamäti GPU naraz, čím sa zlepšuje výkon v hre.
  • Technológia NVIDIA ® Reflex, vytvorená tak, aby vám pomohla vyhrať, je určená na rýchle a inteligentné zníženie oneskorenia medzi myšou, GPU a displejom.
  • Integrovaná pamäťou LPDDR5 s taktom až 6000MHz 
  • Naša voliteľná mechanická klávesnica CherryMX ponúka spínače z nehrdzavejúcej ocele, pozlátené kryty elektrických kontaktov, 1,8 mm zdvih kláves a životný cyklus 15 miliónov stlačení.

Aplikácia Alienware Command Center

  • Maximalizujte svoju hru pomocou predvolieb výkonu, zatiaľ čo možnosti pretaktovania vám poskytnú rýchlosť, ktorú potrebujete.
  • Spravujte a zobrazujte štatistiky CPU, GPU, pamäte a teploty bez ukončenia hry.
  • Prispôsobte si svoju zostavu pomocou AlienFX nastavení osvetlenia, ktoré sa rozšíri na všetko vaše príslušenstvo Alienware, ako aj na kľúče a kalibráciu.
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania