Vostro 16 5625

Pracovný notebook Dell Vostro 5625

Notebook Vostro 5625 vynikne v kancelárii aj mimo nej. Starostlivo vybrané komponenty sú uzavreté v tenkom, ale odolnom dizajne, ktorý zaručuje výkon na úrovni biznisu. Pracujte pohodlnejšie, rýchlejšie a bez prerušenia. Choďte na efektivitu, zvoľte Vostro 5625.

  • Výkonný procesor AMD Ryzen™ 5000 s grafikou Radeon™
  • Efektívna batéria, ktorú je možné nabiť z 0 na 80 % len za jednu hodinu (ExpressCharge)
  • Vyberte si zaručenú produktivitu bez ohľadu na to, kde a čo robíte

Maximálny výkon

Preskúmajte svoj svet s bleskurýchlou odozvou a bleskovo rýchlym výkonom na jedno nabitie s procesormi AMD Ryzen™ 5000 Series s grafikou AMD Radeon™. Vďaka senzoru otvárania krytu môžete svoje zariadenie rýchlo zapnúť.

Pre lepšiu prenosovú rýchlosť, pokrytie a spoľahlivosť v oblastiach s vysokou premávkou môžete využiť WiFi 6. Táto možnosť pripojenia výrazne zlepší váš pracovný zážitok.

Oslnivý displej

Vostro 5625 vám poskytne nielen pracovný komfort, ale aj ochranu zraku. Jas obrazovky 250 nitov umožňuje bezproblémové používanie notebooku v interiéri aj exteriéri bez ohľadu na dennú dobu.

Certifikovaná funkcia redukcie modrého svetla Comfort View výrazne znižuje vyžarovanie tohto faktora, ktorý unavuje oči. Vďaka tomu je obrazovka notebooku nenáročná na oči a zároveň je zachovaná jasná a konzistentná reprodukcia farieb.

Matrica WVA (Wide View Angle) má veľmi široký pozorovací uhol, a preto vám umožní pohodlne prezentovať vašu prácu viacerým ľuďom súčasne. Oddýchnite si a sledujte seriály so svojimi blízkymi po dni plnom úloh.

Silný v práci, silný vo voľnom čase

Používate pri práci veľa aplikácií súčasne? Vostro 5625 vás prekvapí svojou silou a plynulosťou. Kombináciou procesora AMD Ryzen™ série 5000 s integrovanou grafikou Radeon™ budete jednoducho prepínať medzi otvorenými aplikáciami s plynulosťou, akú ste ešte nezažili. Doprajte si zábavu a ukážte svoju silu v každej hre. O rýchlosť reakcie počítača sa báť nemusíte, môžete dosiahnuť nové rekordy.

Intenzívna práca a rýchla regenerácia

Využite naplno mobilitu, ktorú vám práca na diaľku ponúka. Vďaka funkcii ExpressCharge sa nemusíte báť, že nebudete mať neustály prístup k elektrickej zásuvke. Batériu Vostro 5625 nabijete z 0 na 80 % už za jednu hodinu.

Modern Stand By, teda moderný pohotovostný režim, pripraví váš notebook na prácu aj v režime spánku, vďaka čomu okamžite získate prístup k potrebným súborom či aplikáciám.

Nechajte sa počuť a vidieť

To, čo hovoríte, je teraz jasné vďaka vstavaným duálnym mikrofónom a AI, ktorá znižuje hluk v pozadí. Full HD kamera, dočasná redukcia šumu a softvér so širokým dynamickým rozsahom vás urobia dobre viditeľnými v rôznych svetelných podmienkach. Nenechajte si ujsť ani slovo s hlasným a čistým zvukom s Waves Maxx Audio Pro a reproduktormi s napätím.

Si v bezpečí

Šifrovanie TPM 2.0 je bezpečnostný čip nainštalovaný na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Pred spustením skontroluje, či sa s počítačom nemanipulovalo, a chráni vaše údaje pred vonkajšími útokmi. S čítačkou odtlačkov prstov sa bezpečne prihlásite dotykom a kamera so vstavanou záslepkou chráni vaše súkromie a zabráni náhodnému zapnutiu kamery, keď si to neželáte.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania