Latitude 15 5540

Firemný notebook Dell Latitude 5540 predstavuje štýl a výkon v prémiovej triede. V záujme bezpečnosti vašich dát vytvorila spoločnosť Dell zariadenie so širokou škálou rôznych bezpečnostných funkcií.

Moderný procesor Intel Core 13.tej generácie vám zasa umožní zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy, a to všetko plynule a bez rušenia. Práca v teréne? S efektívnou, dobre optimalizovanou batériou konečne prestanete nervózne hľadať zdroj energie.

Notebook Dell Latitude 5540

Pripravený na prácu

Pracujte dlhé hodiny vďaka vysokokapacitnej batérii a šikovnému nastaveniu, ktoré šetrí energiu. Advanced Charge zabraňuje prebíjaniu a predlžuje tak životnosť batérie. Udržujte svoje najlepšie výsledky so škálovateľnou pamäťou až 64 GB na moduloch DDR5 a až 2 TB úložiska. Integrovaná grafika efektívne zvláda streamovanie videa, sťahovanie súborov a aplikácie. Voliteľná grafická karta NVIDIA MX550 umožní aj stredne náročné grafické práce. Pripojte periférne zariadenia rýchlo pomocou celého radu dostupných portov, vrátane 2 USB Type-C™, Thunderbolt™ 4 a starších portov, ako je HDMI a RJ45. Všetky funkcie zabezpečenia, ktoré by ste od radu 5000 očakávali – čítačka odtlačkov prstov na tlačidle napájania, infračervená kamera s podporou prihlásenia tvárou pomocou Windows Hello. Nové väčšie ventilátory s dvoma protiľahlými výstupmi s optimalizovaným odvetraním a ďalšími tepelnými vylepšeniami zaisťuje chladenie systému aj pri práci v plnej záťaži.

Obrazovka a touchpad 

K dispozícii je obrazovka s pomerom strán 16:9 optimalizovaná pre výkon a pohodlie s voliteľnou úsporou energie a displejom ComfortView Plus. K dispozícii je veľa možností panelov, vrátane voliteľného panela FHD Non-Touch 400nit a panelu FHD Touch 250nit.  Vylepšená veľkosť, pocit a hlasitosť nového prémiového touchpadu pre vyššiu produktivitu.

Bezpečnejší ako kedykoľvek predtým

Notebooky Dell Latitude sú najbezpečnejšie firemné počítače v odvetví, ktoré ponúkajú Dell Safe ID, Dell SafeBIOS, čítačky odtlačkov prstov, čip TPM a slot zámku, sú testované a vyhovujú testom MIL-STD 810H. Šikovné funkcie ochrany osobných údajov Dell Optimizer pomáhajú pri ochrane dôvernosti citlivých údajov.  Keď sa niekto pozerá na vašu obrazovku. Keď nevenujete pozornosť, funkcia Look Away Detect stmaví obrazovku čím ešte viac chráni vaše súkromie a šetrí výdrž batérie. ExpressSign-in rozpozná vašu prítomnosť, prebudí váš počítač a uzamkne ho, keď odídete. 

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania