Latitude 14 3440

Notebook Dell Latitude 3440 je kompaktný, praktický a výkonný notebook na ktorý sa môžete spoľahnúť v každej situácii. Je dostupný aj v prevedení 2v1 s preklopiteľným displejom. Latitude 3440 poskytuje firmám zariadenie na produkciu špičkového obsahu a spúšťanie bežných podnikových aplikácií s dostatočným výkonom vďaka procesorom 13. generácie procesorov Intel® Core. S pamäťou RAM, ktorú možno upgradovať až na 64 GB DDR4.

Notebook Dell Latitude 3440

Inteligentné funkcie

Inteligentný zvuk odstraňuje hluk na pozadí a ozveny na oboch koncoch hovoru a funkcia sledovania kvality hlasu vám dá vedieť, keď je kvalita vášho hlasu zlá. Kamery vrátane FHD+IR kamery vyvinutej tak, aby odrážala a zvýraznila vašu realitu s dokonalou presnosťou obrazu.

Automatické prispôsobenie a zvýšenie výkonu vášho Latitude a celého jeho ekosystému pomocou Dell Optimiser - optimalizačného softvéru založeného na AI, ktorý sa učí a reaguje na spôsob vašej práce. 

ExpressConnect sa pripája k najlepšej dostupnej sieti, uprednostňuje konferenčné aplikácie a poskytuje rýchle sťahovanie dát a videí s prvým simultánnym multisieťovým pripojením na svete

Batérie s podporou ExpressCharge analyzujú využitie, aby sa predĺžila doba prevádzky a rýchlejšie sa nabíjali a poskytli viac energie keď potrebujete zvýšiť výkon. Životnosť batérie sa zvyšuje pomocou funkcie Advanced Charge, ktorá zastaví prebíjanie. 

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania