Dell G16 7630

Herný notebook Dell G16 7630 je pripravený pustiť sa do ťažkých herných súbojov. Šasi je štýlové a odolné vďaka hliníkovému krytu. S veľkým touchpadom a dotykovou jednozónovou RGB klávesnicou je ovládanie vašej hry jednoduché. G16 7630 skĺbil všetky výhody prenosného herného notebooku. Vďaka neprerušovanému hraniu a živému obrazu, ktorý vám umožní úplne sa ponoriť do hry, rozlíšenie 2560 x 1600 QHD+ a 16-palcový displej pozdvihnú vaše obľúbené hry na novú úroveň.

Dell G16 7630

Vysoký výkon a spoľahlivé chladenie

S pomocou výkonného GPU  NVIDIA® GeForce RTX a procesorom Intel® Core je schopný produkovať ohromujúcu vizuálnu kvalitu. Pri hraní intenzívnych hier znížte latenciu využitím technológie Dynamic Display Switching pomocou MUX. Vďaka rýchlym reakčným časom displejov 165 Hz alebo 240 Hz VRR sa vaše hry budú cítiť správne. S ComfortView Plus môžete hrať videohry dlhšie bez zníženia kvality farieb. Hrajte hry v rozlíšení 4K na externých displejoch s ľahkosťou vďaka výstupu Direct Graphics.

Oblasť výmeny tepla je zväčšená špičkovým tepelným dizajnom so štyrmi tepelnými trubicami inšpirovanými Alienware a vylepšenými ventilátormi s čepeľami tenkými ako žiletka. Vapor Chamber a materiál tepelného rozhrania Element 31, ktoré sú k dispozícii so špecifickými nastaveniami grafiky, spolupracujú, aby udržali notebook chladný aj počas tých najhektickejších herných sekvencií.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania