Latitude 16 7650

Notebook Dell Latitude 7650 kombinuje vysoký výkon, vynikajúce zabezpečenie a ekologický dizajn. So svojím 12-jadrovým procesorom Intel Core Ultra 5 a 16 GB LPDDR5X RAM ľahko zvládne multitasking a zvládne aj náročné programy. Široké pozorovacie uhly a živé farby poskytuje 16-palcový Full HD Plus displej s antireflexnou technológiou, vďaka čomu je zážitok zo sledovania pohlcujúci.

Dell Latitude 7650

Dell Latitude 7650 uprednostňuje zabezpečenie tým, že poskytuje čítačku odtlačkov prstov, diskrétny bezpečnostný čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) a spĺňa požiadavky FIPS 140-2 na ochranu vašich informácií. Výkonné technológie Wi-Fi 6E a Bluetooth, ako aj početné pripojenia USB4/Thunderbolt 4 robia z konektivity ďalší vrchol. Tieto funkcie zaručujú, že budete vždy pripojení rýchlymi rýchlosťami.

Certifikácia EPEAT Gold pre Dell Latitude 7650, ktorý bol vytvorený s ohľadom na udržateľnosť, potvrdzuje jeho minimálny dopad na životné prostredie a robí z neho skvelú voľbu pre spotrebiteľov, ktorým záleží na životnom prostredí. Tento notebook ponúka výkon, bezpečnosť a udržateľnosť, či už sa používa na prácu alebo zábavu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania