Latitude 14 9440

Notebook Dell Latitude 9440 je najmenší 14" firemný počítač na trhu ktorý je ideálny pre každého, kto vyžaduje špičkový mobilný výkon.  Širokouhlý 16:10 InfinityEdge QHD+ displej poskytuje až o 7 % viac priestoru na zobrazenie ako konkurenčné ultraprémiové komerčné počítače.  pomocou vysoko presnej metódy CNC obrábania je starostlivo a precízne spracovaný. Krásny vzhľad dotvára výrazný grafitový odtieň a bezchybné, diamantom brúsené hrany.  Prvý počítač na svete so šasi skonštruované z 75 % z recyklovaného hliníka s nízkym obsahom uhlíka.

Dell Latitude 9440

Inteligentný touchpad s haptickou odozvou

Využite prvý dotykový panel Haptic Collaboration Touchpad na svete, aby ste sa úplne ponorili do svojej práce. Zakaždým, keď klepnete na touchpad alebo použijete dôležité funkcie, získate konfigurovateľnú zvukovú a hmatovú spätnú väzbu. Vďaka o 18 % väčšiemu touchpadu budete mať viac miesta pre veľmi presnú a plynulú navigáciu.  Prvé komerčné PC na svete s klávesnicou Zero-Lattice, ktorá má široké a hlboké klávesy pre príjemné a efektívne písanie. Na notebooku Latitude 9440 2-v-1 je aj technológia mini-LED podsvietenia, ktorá šetrí batériu, znižuje spotrebu energie klávesnice až o 75 % a predlžuje výdrž batérie až o 3 hodiny.

Bezpečnosť nadovšetko

Zabráňte škodlivej aktivite a ohrození vášho systému tým, že ju odhalíte a odrazíte. Vstavané bezpečnostné opatrenia Latitude 9440 2-v-1 udržujú používateľov v bezpečí a poskytujú prehľad o rizikách, aby mohli rýchlo konať. Medzi tieto funkcie patrí čítačka odtlačkov prstov, Dell SafeID, Dell SafeBIOS, čip TPM a slot na zámok.  Vrstvy zabezpečenia a kontroly integrity ponúkajú riešenia SafeSupply Chain. Utierka pevného disku kompatibilná s NIST umožňuje organizáciám uistiť sa, že ich zariadenie má čistý štít pred aplikáciou imidžu spoločnosti, a voliteľné zapečatenie chrániace počítače počas prepravy.  Testy odolnosti a bezpečnosti MIL-STD 810H boli úspešné.  ExpressSign-in prebudí váš systém, keď vstúpite do miestnosti, a uzamkne váš počítač, keď odídete. Funkcia Look Away Detect rozpozná, kedy je váš pohľad inde, a stlmí obrazovku, aby sa ešte viac zachovalo súkromie a šetrila sa výdrž batérie, funkcia Onlooker Detection textúruje vašu obrazovku, keď sa zaznamenajú zvedavé oči.  Mikrofón (F4) a kameru (F9) môžete ovládať pomocou klávesových skratiek alebo funkcia Automatic SafeShutter bude vedieť, kedy otvoriť a zatvoriť kameru, aby sa zvýšila úroveň vášho súkromia.

Vždy najrýchlejšie pripojenie

Dell Latitude 9440 je navrhnutý tak, aby poskytoval najlepšiu spoluprácu a konektivitu dostupnú na trhu, čo umožňuje pohodlnú prácu kdekoľvek.  Môžete si vybrať medzi 5G a Wi-Fi 6E, aby ste sa uistili, že budete neustále pripojení tou najlepšou možnou rýchlosťou.  Bez použitia hardvérových kľúčov vám Bluetooth umožňuje pripojiť sa k preferovaným periférnym zariadeniam.  Vďaka prvému simultánnemu multisieťovému pripojeniu od spoločnosti Dell sa ExpressConnect pripojí k najlepšej dostupnej sieti, uprednostňuje konferenčné aplikácie a poskytuje rýchlejšie sťahovanie údajov a videí.  Použite režim 2 v 1 s režimom notebooku, stanu, stojana alebo tabletu, aby ste mohli robiť veci.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania