Vostro 14 3430

Dell Vostro 3430 sú notebooky predurčené pre firemné a náročné domáce použitie. Samozrejmosťou u nich sú bezpečnostné funkcie, rovnako ako moderné výkonné procesory Intel. Notebooky tohto radu preto budú bez väčších problémov zabezpečovať bleskové spúšťanie a načítanie väčšiny potrebných aplikácií.

Rýchlo dokončite každodenné úlohy s procesormi Intel® Core™ 13. generácie. S úložiskom SSD môžete pracovať rýchlo a plynulo. Na svoje zariadenie sa môžete spoľahnúť aj počas dňa, pretože pomocou ExpressCharge možno batériu nabiť na 80 % za hodinu.

Dell Vostro 3430

Zobrazenie

Keď sú okraje na troch stranách malé, máte na obrazovke viac priestoru na prácu. Softvérová technológia Dell ComfortView tohto notebooku tiež pomáha znižovať škodlivé vyžarovanie modrého svetla pre zlepšenie pohodlia očí pri dlhšom čase používania obrazovky. Plnohodnotná klávesnica odolná voči poliatiu s rozmerným touchpadom umožňuje jednoduchú navigáciu a písanie, pričom sa uvoľníte, aby ste sa mohli sústrediť na svoju prácu. Zobrazovací panel s rozlíšením FHD ponúka dodatočný jas a živé farby, ak chcete zlepšiť zážitok zo sledovania.

Bezpečnostné prvky

Trusted Platform Module 2.0* je komerčný bezpečnostný čip na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Vďaka tomuto usporiadaniu si môžete byť istí, že do vášho počítača pred spustením nikto nemanipuloval a vaše dáta sú chránené pred vonkajšími útokmi prostredníctvom malvéru.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania