DELL PRECISION

Mobilné pracovné stanice Dell Precision pre profesionálov

Dell Precision sú profesionálne pracovné stanice s certifikáciou ponúkajúce maximálny výkon pre náročné grafické aplikácie.

Výkon veľký ako vaše nápady

Vychutnajte si neobmedzené inovácie vďaka novým menším a ľahším mobilným pracovným staniciam Precision. Mobilná rodina Precision je postavená s najnovšími procesormi Intel® Core ™, rýchlou pamäťou a profesionálnou grafikou.

20 rokov excelencie

Spoločnosť Dell Precision poskytuje už 20 rokov inovatívne a výkonné pracovné stanice, ktoré spĺňajú potreby tvorcov a dizajnérov. Výsledkom je, že Precision je uznávaná ako značka # 1 pracovnej stanice na svete. Naše expanzívne portfólio vám umožňuje prispôsobiť vašu pracovnú stanicu vašim kreatívnym skúsenostiam od ocenených filmových tvorcov a animátorov až po architektov a inžinierov

Rodina notebookov Dell Precision

Certifikácia nezávislého dodávateľa softvéru (ISV)

Presné pracovné stanice sú dôsledne testované, aby sa zabezpečilo, že vysokovýkonné aplikácie, na ktoré sa spoľahnete každý deň, budú plynúť hladko. Certifikáty Dell ISV pokrývajú najobľúbenejšie nezávislé softvérové aplikácie. Dozvedieť sa viac.

Porovnanie notebookov Precision

DELL PRECISION série 3000

Mobilné pracovné stanice DELL Precision série 300 sú cenovo dostupné, plne konfigurovateľné 15" notebooky v tenkom a ľahkom dizajne.

DELL PRECISION série 5000

Najtenšie, najľahšie, najmenšie 15 "mobilné pracovné stanice s veľkým výkonom.

DELL PRECISION série 7000

Neuveriteľne výkonné 15 "a 17" mobilné pracovné stanice v prvotriednom dizajne, ktorý vyzerá tak dobre, ako funguje.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania