Vostro 15 3520

DELL Vostro 3520

Notebook Vostro 3520 je 15" notebook so zabezpečením a konektivitou, aké malá firma potrebuje. S najnovšími procesormi Intel, integráciou s počítačom alebo inteligentným telefónom pomocou technológie Dell Mobile Connect a numerickou klávesnicou.

Notebooky Dell Vostro 15 3520

Vostro 3520 sú notebooky predurčené pre každodenné úlohy, ktoré rýchlo a ľahko vybavia vďaka procesorom Intel ® Core™ 12. generácie a rýchlym SSD. Voliteľne ich dopĺňa grafická karta NVIDIA® GeForce® MX550 s 2 GB GDDR6 pamäte.

Vďaka 41 alebo 54 Wh batérii a nabitím za jednu hodinu pomocou ExpressCharge viete, že sa môžete spoľahnúť na to, že vaše zariadenie bude mať dostatok energie aj celý deň. 

Notebook pre podnikanie

Vostro 3520 vám vždy poskytne celý rad možností konektivity a bezpečnostné nástroje. Ponúka široké možnosti správy, takže systém ľahko nakonfigurujete podľa svojich požiadaviek a nemusíte sa tak báť straty citlivých firemných dát, alebo v horšom prípade ich prípadného zneužitia. O bezpečnosť dát sa stará komerčný bezpečnostný čip Trusted Platform Module 2.0 na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Vďaka nemu si môžete byť istí, že vaše dáta sú chránené pred vonkajšími útokmi.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania