Latitude 13 7340

Notebook Dell Latitude 7340 s 13,3" obrazovkou je najmenší a najľahší komerčný notebook na svete, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre aktívnych profesionálov na cestách. Latitude 7340 Ultralight sa môže pochváliť nádhernou farbou River a pevným ultraľahkým magnéziovým šasi. 

Latitude 7340

Inovácie pre väčšiu produktivitu práce

Latitude 7340 je zároveň prvý prémiový komerčný notebook na svete, ktorý ponúka voliteľný systém podsvietenia Mini-LED šetriaci batériu, ktorý predlžuje životnosť batérie a znižuje spotrebu energie klávesnice až o 75 %. S novým pomerom strán 16:10 je k dispozícii o 5 % viac pracovného priestoru. Voliteľný displej šetriaci batériu spotrebuje menej energie a predlžuje životnosť batérie. Funkcia ComfortView Plus s certifikáciou TUV udržia vaše oči pri práci v pohodlí znížením škodlivého modrého svetla. Touchpad je teraz o 33 % väčší, čím získate viac priestoru na navigáciu.

Výkon a chladenie v symbióze

Vďaka vylepšenému zadnému odvetrávaniu a užívateľsky voliteľným teplotným tabuľkám sa optimalizuje chladenie čím udržuje váš počítač chladný a tichý. Pre mobilných profesionálov umožňuje Intel vPro®, dizajn Intel® EvoTM, optimálnu produktivitu. poháňané procesormi Intel Core i5/i7 U-series 13. generácie. Optimalizácia batérie – ExpressCharge analyzuje využitie, aby sa predĺžila doba prevádzky a rýchlejšie sa nabíjali, keď potrebujete zvýšiť výkon. Životnosť batérie sa zvyšuje pomocou funkcie Advanced Charge, ktorá zastaví prebíjanie.

Zabezpečenie na pokročilej úrovni

Zabráňte škodlivej aktivite v ohrození vášho systému tým, že ju odhalíte a odrazíte. Vstavané bezpečnostné funkcie notebooku Latitude 7340, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov, Dell SafeID, Dell SafeBIOS, čip TPM a slot na uzamknutie, chránia používateľov a eliminujú riziká. Testy MIL-STD 810H boli úspešné. Voliteľné ExpressSign-in prebudí váš systém, keď vstúpite do miestnosti, a uzamkne váš počítač, keď odídete. Aplikácia Dell Optimizer pomáha udržiavať citlivé údaje v súkromí. Detekcia prizerajúcich pri detekcii zvedavých očí textúruje vašu obrazovku, zatiaľ čo funkcia Look Away Detect rozpozná, keď je vaša pozornosť inde, a stlmí sa, aby ešte viac chránila súkromie a šetrila výdrž batérie.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania