DELL XPS

Dizajnové notebooky DELL XPS

Navrhnuté tak, aby boli najlepšie

XPS poskytuje dokonalý zážitok s displejmi s najvyšším rozlíšením, výnimočnou kvalitou spracovania, jedinečnými materiálmi a výkonnými funkciami. Všetky systémy XPS sa dodávajú s dvoj alebo troj-ročnou prémiovou zárukou a servisom priamo u zákazníka.

Tenký. Ľahký. Výkonný.

Dizajn bez ventilátora XPS 13 umožňuje tenší, elegantnejší tvar, obmedzuje teplo a umožňuje tichú prevádzku. Je to nádherný mobilný stroj, ktorý vám umožní pracovať a hrať kdekoľvek.

Strojom opracovaný hliník XPS 13 a XPS 15

Opracovaný hliník

Telo každého XPS 13 a 15 je precízne vyfrézované z jedného hliníkového bloku.

Uhlíkové vlákna

Úhlíkové vlákna

Opierka dlaní XPS 13 a 15 je vyrobená z uhlíkových vlákien, ktoré sa používajú v letectve a vo vysokovýkonných automobiloch. Dodáva vášmu XPS silu, pričom ho udržuje chladným na dotyk.

DELL XPS s Gorilla glass

Gorilla® Glass

Okrajové hrany Corning® Gorilla® Glass NBT ™ ponúkajú 10x väčšiu odolnosť proti poškriabaniu ako tradičné obrazovky a sú k dispozícii na všetkých dotykových displejoch.

Podsvietená klávesnica a precízny touchpad

Podsvietené klávesy umožňujú jednoduchú prácu pri slabom osvetlení. Presný touchpad umožňuje plynulú navigáciu s pohybovými gestami.

Úžasné vizuálne prvky

Prenosné počítače XPS zahŕňajú ohromujúce displeje s vysokým rozlíšením až do UltraSharp ™ 4K Ultra HD. Vysoký jas, široké pozorovacie uhly IPS a vysoká farebná škála poskytujú úžasný pohľad.

Predstavujeme Dell Cinema

CinemaColour: Vizuály sa zdajú byť tak živé ako svet okolo vás. Navrhnuté s najlepšou panelovou technológiou vo svojej triede, v kombinácii s pokročilým hardvérom a softvérom na napájanie obsahu s vynikajúcim dynamickým rozsahom - poskytujú najhlbšiu čiernu farbu, najviac oslňujúce svetlá a živšie detaily v celom farebnom spektre.

CinemaStream: Killer Wireless bezdrotová karta poskytuje maximálnu šírku pásma pre vaše videá alebo hudbu pre bezproblémový zážitok bez trhania a sekania.  

CinemaSound: Waves MaxxAudio® Pro zvyšujú hlasitosť a objasňujú každý tón, takže si vychutnáte zvuk v štúdiovej kvalite.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania