DELL XPS

Dizajnové notebooky Dell XPS

Navrhnuté tak, aby boli najlepšie.

XPS poskytuje dokonalý zážitok s displejmi s najvyšším rozlíšením, výnimočnou kvalitou spracovania, jedinečnými materiálmi a výkonnými funkciami. Všetky systémy XPS sa dodávajú s dvoj alebo troj-ročnou prémiovou zárukou a servisom priamo u zákazníka.

Tenký. Ľahký. Výkonný.

Dizajn bez ventilátora XPS 13 umožňuje tenší, elegantnejší tvar, obmedzuje teplo a umožňuje tichú prevádzku. Je to nádherný mobilný stroj, ktorý vám umožní pracovať a hrať kdekoľvek.

Úžasné vizuálne prvky

Notebooky Dell XPS zahŕňajú ohromujúce displeje s vysokým rozlíšením až do UltraSharp ™ 4K Ultra HD. Vysoký jas, široké pozorovacie uhly IPS a vysoká farebná škála poskytujú úžasný pohľad.

Dell XPS notebooky

CNC opracovaný hliník

Telo každého notebooku Dell XPS je precízne vyfrézované z jedného hliníkového bloku.

Úhlíkové vlákna

Opierka dlaní modelov XPS je vyrobená z uhlíkových vlákien, ktoré sa používajú v letectve a vo vysokovýkonných automobiloch. Dodáva vášmu XPS silu, pričom ho udržuje chladným na dotyk.

Sklo Gorilla® Glass

Sklá Corning® Gorilla® Glass NBT ™ ponúkajú 10x väčšiu odolnosť proti poškriabaniu ako tradičné obrazovky a sú k dispozícii na všetkých dotykových displejoch.

Podsvietená klávesnica a precízny touchpad

Podsvietené klávesy umožňujú jednoduchú prácu pri slabom osvetlení. Presný touchpad umožňuje plynulú navigáciu s pohybovými gestami

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania