Latitude 14 7440

Najmenší a najľahší 14" prémiový biznis notebook na svete Dell Latitude 7440 Ultralight je ideálny pre aktívnych profesionálov na cestách. Latitude 7440 Ultralight má nádhernú farbu River a robustný ultraľahký horčíkový rám. V prevedení 2 v 1 je k dispozícii aj hliníkové šasi vo farbe Titan Grey, ktoré vám umožní používať vaše zariadenie v 4 rôznych režimoch: štandardný notebook, stan, stojan alebo režim tabletu.

Dell Latitude 7440

Inovácie pre väčšiu produktivitu práce

Latitude 7440 je zároveň prvý prémiový komerčný notebook na svete, ktorý ponúka voliteľný systém podsvietenia Mini-LED šetriaci batériu, ktorý predlžuje životnosť batérie a znižuje spotrebu energie klávesnice až o 75 %. S novým pomerom strán 16:10 je k dispozícii o 5 % viac pracovného priestoru. Voliteľný displej šetriaci batériu spotrebuje menej energie a predlžuje životnosť batérie. Funkcia ComfortView Plus s certifikáciou TUV udržia vaše oči pri práci v pohodlí znížením škodlivého modrého svetla. Touchpad je teraz o 24 % väčší, čím získate viac priestoru na navigáciu.

Výkon a chladenie v symbióze

Vďaka vylepšenému zadnému odvetrávaniu a užívateľsky voliteľným teplotným tabuľkám sa optimalizuje chladenie čím udržuje váš počítač chladný a tichý. Pre mobilných profesionálov umožňuje Intel vPro®, dizajn Intel® EvoTM, optimálnu produktivitu. poháňané procesormi Intel Core i5/i7 U-series 13. generácie. Optimalizácia batérie – ExpressCharge analyzuje využitie, aby sa predĺžila doba prevádzky a rýchlejšie sa nabíjali, keď potrebujete zvýšiť výkon. Životnosť batérie sa zvyšuje pomocou funkcie Advanced Charge, ktorá zastaví prebíjanie.

Zabezpečenie na pokročilej úrovni

Zabráňte škodlivej aktivite v ohrození vášho systému tým, že ju odhalíte a odrazíte. Vstavané bezpečnostné funkcie notebooku Latitude 7440, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov, Dell SafeID, Dell SafeBIOS, čip TPM a slot na uzamknutie, chránia používateľov a eliminujú riziká. Testy MIL-STD 810H boli úspešné. Voliteľné ExpressSign-in prebudí váš systém, keď vstúpite do miestnosti, a uzamkne váš počítač, keď odídete. Aplikácia Dell Optimizer pomáha udržiavať citlivé údaje v súkromí. Detekcia prizerajúcich pri detekcii zvedavých očí textúruje vašu obrazovku, zatiaľ čo funkcia Look Away Detect rozpozná, keď je vaša pozornosť inde, a stlmí sa, aby ešte viac chránila súkromie a šetrila výdrž batérie.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania