Latitude 14 3430

Notebooky DELL Latitude 3430 so 14" obrazovkou, procesormi Intel Core 12. generácie a odolnou konštrukciou.

Pracovný notebook Dell Latitude 3430

Firemný notebook Dell Latitude 3420 má prémiový štýl a výkon. Spoločnosť Dell sa stará o bezpečnosť vašich údajov a vytvorila zariadenia so širokou škálou rôznych bezpečnostných funkcií. Moderný procesor Intel Core vám zase umožní vykonávať tie najnáročnejšie úlohy, a to všetko plynulo a bez prerušenia. Práca v teréne? S výkonnou, dobre optimalizovanou batériou konečne prestanete zúfalo hľadať zdroj energie.

Overené procesory Intel Core

Vsaďte na výnimočný výkon procesora Intel Core i5 a nasledujte moderné výdobytky digitálnych technológií. Procesor 12. generácie priniesol úplne novú úroveň výkonu automatickým zvýšením rýchlosti hodín pomocou technológie Intel Turbo Boost. To znamená vyššiu produktivitu a dynamiku pri nižšej spotrebe procesora. Vďaka tomu počítač pracuje efektívnejšie, jednoducho podporuje procesy tvorby, úpravy a zdieľania multimediálnych aj sférických filmov.

Moderná konštrukcia

Špičkový dizajn: Menší a ľahší Latitude 3430 má nový tmavší povrch, lesklé bočné steny a úzke rámy.

Vylepšená klávesnica: Väčšia klávesnica od okraja po okraj, väčšie klávesy a o 18 % väčší touchpad ešte viac uľahčujú písanie a navigáciu.

Zabezpečenie na vysokej úrovni

Nedovoľte cudzím osobám získať prístup k vašim súkromným údajom. Zabudnite však na zadávanie zložitých hesiel a kódov. Využite vstavanú čítačku odtlačkov prstov a zabezpečte si prístup do systému jedinečným heslom, ktorým je váš odtlačok prsta.

Inteligentné riešenia

ExpressConnect: Vychutnajte si bezproblémové pripojenie Wi-Fi. Nová funkcia ExpressConnect sa automaticky pripája k overeným prístupovým bodom s najsilnejším signálom a umožňuje smerovanie sieťovej prevádzky do konferenčných aplikácií.

ExpressCharge: Nástroj Dell Optimizer predlžuje dobu prevádzkyschopnosti. Nabije batériu až na 80 % za hodinu a zlepší výkon batérie prispôsobením spotreby energie tomu, ako používate počítač.

ExpressResponse: Rýchlejšie spúšťanie najpoužívanejších aplikácií. Vstavané funkcie AI a technológia Intel® Adaptix™ prispôsobujú výkon vašim potrebám za behu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania