Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision
Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision
Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision
Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision

Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision

A-450-ALSJ
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
139,31 €
S DPH
116,09 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision

Dell AC adaptér 240W 7,4mm pro AW, Precision

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Prehľad
Napájací adaptér Dell 240 W vám umožňuje pracovať s notebookom a nabíjať batériu zo siete. Už nemusíte prenášať napájací adaptér medzi domovom a kanceláriou. Kúpte si druhý adaptér pre svoj prenosný počítač, jeden si nechajte v kancelárii a druhý používajte na prácu doma alebo na cestách. 240-wattový napájací adaptér Dell™ vám umožňuje pracovať s prenosným počítačom a nabíjať batériu z elektrickej siete. Tento výrobok bol testovaný a overený na počítačoch Dell. Ak ho používate v počítači Dell, vzťahuje sa naň technická podpora spoločnosti Dell. Dodáva sa v balení s 1 m napájacím káblom.

Napájací adaptér Dell SFF 240 W využíva technológiu GaN (nitrid gália) vyvinutú v spolupráci so spoločnosťou GaN Systems. V porovnaní s kremíkovými výrobkami sú systémy GaN:
- výrazne energeticky účinnejšie,
- veľmi efektívne, spotrebujú menej energie a minimalizujú výdavky,
- ľahko prenosné, zvyčajne až o 75 % menšie a ľahšie,
- pri výrobe vyžadujú menej vody a menej materiálu,
- vyrobené z prvotriednych materiálov a OEM komponentov, prísne testované na spoľahlivosť a kompatibilitu.

Vlastnosti
- Typ zariadenia: napájací adaptér
- Výkon: 240 W
- Konektor: 7,4 mm

Kompatibilita
Alienware M15 R7
Alienware M15 R7 AMD
Alienware M17 R5 AMD
Alienware x15 R2
Alienware x16 R1
Alienware x17 R2
Precision 7670
Precision 7680
Precision 7770
Precision 7780
Napájací výkon (W)
240 W
Napájací konektor
7.4 x 5.0 mm
Žiadne recenzie

AC adaptéry pre notebooky Dell sú zdrojom napájania pre váš notebook, ktorý umožňuje nabíjanie batérie alebo priamo napájanie vášho notebooku bez použitia batérie. AC adaptéry sú špecifické pre jednotlivé modely notebookov Dell, takže je dôležité vybrať správny adaptér pre váš konkrétny model. Adaptéry sú vybavené vstupným a výstupným konektorom, ktoré zaisťujú bezproblémový a spoľahlivý prenos napájania. Je dôležité zvážiť aj výkon a prúdovú záťaž, ktorú adaptér môže poskytnúť, aby sa zabezpečilo, že bude vyhovovať vašim potrebám. Cena AC adaptérov pre notebooky Dell sa líši v závislosti od výkonu a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Okrem toho, AC adaptéry pre notebooky Dell tiež často poskytujú prídavné funkcie, ako sú napríklad dlhé káble, prenosné dizajny a možnosť výberu výstupnej voltáže. Tieto funkcie vám umožnia využiť adaptér aj v rôznych prostrediach a zároveň udržiavať váš notebook plne nabitý. V niektorých prípadoch môžu AC adaptéry pre notebooky Dell tiež poskytovať dodatočnú ochranu pre váš notebook, ako je napríklad ochrana proti preťaženiu, prerušeniu alebo krátkodobému výpadku napájania. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho AC adaptéra pre váš notebook Dell.

Ak si nie ste istý výberom adaptéra pre Váš notebook, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a požiadavkou a uvedte Service Tag notebooku (7 miestny kód notebooku, ktorý nájdete na spodnej strane).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania