Dell AC adaptér 65W USB-C
Dell AC adaptér 65W USB-C
Dell AC adaptér 65W USB-C
Dell AC adaptér 65W USB-C

Dell AC adaptér 65W USB-C

A-450-ALJL
Na sklade
55,66 €
S DPH
46,38 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Dell AC adaptér 65W USB-C

Dell AC adaptér 65W USB-C

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Už nemusíte nosiť napájací adaptér medzi domovom a kanceláriou. Kúpte si druhý adaptér pre svoj notebook, jeden si nechajte v kancelárii a druhý používajte na prácu doma alebo na cestách. Tento 65W napájací adaptér Dell™ je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám vášho notebooku Dell™. Tento adaptér poskytuje 65 W výkonu a umožňuje vám pracovať s počítačom a zároveň nabíjať batériu zo siete. Dodáva sa v balení s 1metrovým napájacím káblom.

Ponúka 65 W výkonu, čo stačí na prácu a nabíjanie notebooku súčasne
Dodáva sa v balení s 1metrovým napájacím káblom.
Má gumový pásik na jednoduché vedenie kábla

Vlastnosti
- Typ zariadenia: Napájací adaptér
- Výkon: 65 W
- Veľkosť konektora DC: USB-C

Prehľad
Napájací adaptér Dell 65 W vám umožňuje pracovať s notebookom a zároveň nabíjať batériu z elektrickej siete. Už nemusíte prenášať napájací adaptér medzi domovom a kanceláriou. Kúpte si druhý adaptér pre svoj notebook, jeden si nechajte v kancelárii a druhý používajte na prácu doma alebo na cestách. 65-wattový napájací adaptér Dell™ vám umožňuje pracovať s notebookom a nabíjať batériu zo siete. Tento výrobok bol testovaný a overený v počítačoch Dell. Ak ho používate v počítači Dell, vzťahuje sa naň technická podpora spoločnosti Dell. Dodáva sa v balení s 1 m napájacím káblom.

Kompatibilita
Latitude 7320 Odpojiteľný
Napájací výkon (W)
65 W
Napájací konektor
USB - C
Počet konektorov
1
Sieťový kábel
Áno
Žiadne recenzie

AC adaptéry pre notebooky Dell sú zdrojom napájania pre váš notebook, ktorý umožňuje nabíjanie batérie alebo priamo napájanie vášho notebooku bez použitia batérie. AC adaptéry sú špecifické pre jednotlivé modely notebookov Dell, takže je dôležité vybrať správny adaptér pre váš konkrétny model. Adaptéry sú vybavené vstupným a výstupným konektorom, ktoré zaisťujú bezproblémový a spoľahlivý prenos napájania. Je dôležité zvážiť aj výkon a prúdovú záťaž, ktorú adaptér môže poskytnúť, aby sa zabezpečilo, že bude vyhovovať vašim potrebám. Cena AC adaptérov pre notebooky Dell sa líši v závislosti od výkonu a funkcií, takže si môžete vybrať taký, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Okrem toho, AC adaptéry pre notebooky Dell tiež často poskytujú prídavné funkcie, ako sú napríklad dlhé káble, prenosné dizajny a možnosť výberu výstupnej voltáže. Tieto funkcie vám umožnia využiť adaptér aj v rôznych prostrediach a zároveň udržiavať váš notebook plne nabitý. V niektorých prípadoch môžu AC adaptéry pre notebooky Dell tiež poskytovať dodatočnú ochranu pre váš notebook, ako je napríklad ochrana proti preťaženiu, prerušeniu alebo krátkodobému výpadku napájania. Všetky tieto funkcie by sa mali zvážiť pri výbere správneho AC adaptéra pre váš notebook Dell.

Ak si nie ste istý výberom adaptéra pre Váš notebook, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a požiadavkou a uvedte Service Tag notebooku (7 miestny kód notebooku, ktorý nájdete na spodnej strane).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania