Dell Baterie 4-cell 64W HR LI-ION pro Precision 7530, 7540, 7730, 7740

Dell Baterie 4-cell 64W HR LI-ION pro Precision 7530, 7540, 7730, 7740

A-451-BCFT
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
119,21 €
S DPH
99,34 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Stále cestujete? Už si nemusíte dělat starosti s omezenou výdrží baterií! Svůj notebook můžete napájet touto 4-článkovou lithium-iontovou baterií Dell™. Díky kapacitě až 64 Wh vám baterie umožní bezproblémovou práci na služebních cestách i na dovolené. Tato baterie vám poskytne nepřetržité a spolehlivé napájení, které potřebujete pro co nejlepší využívání notebooku. Lithium-iontové baterie vydrží déle než běžné baterie a nevyžadují tak častou výměnu. Tento produkt byl testován a ověřen v laboratořích Dell. Pokud jej použijete v notebooku Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.

Vlastnosti
*Kapacita 64 Wh
*Spolehlivé napájení pro potřebný výkon

Kompatibilita
Před případným objednáním zkontrolujte správnou kapacitu a velikost baterie s původním článkem. Nekompatibilita není důvodem k možnosti vrácení baterie.
*Precision M7530
*Precision M7540
*Precision M7730
*Precision M7740
Značka
Dell
Batérie - články
4 články
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania