DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C
DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C
DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C
DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C
DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C
DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C

DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C

DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C

452-BCJK
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
315,00 €
S DPH
262,50 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.
*Opýtať sa na produkt
DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C

DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C

DELL dok a stojan na monitor DS1000 USB-C

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Dok Dell so stojanom na monitor umožňuje pohodlné dokovania na pracovisku vďaka kombinácii doku so stojanom, ktorý je pripojený do elektrickej zásuvky pomocou jediného napájacieho kábla. Univerzálny dokovanie ako pre kompatibilné platformy Dell, tak pre platformy iných výrobcov ako Dell umožňuje pripojenie k portu DisplayPort pomocou technológie USB Type-C ™, ktorá zabezpečuje jednoduché pripojenie a ostrý obraz. Dok možné pripojiť pomocou jedného kábla USB typu C a ušetriť tak miesto na pracovnom stole aj na pracovisku. Dok Dell so stojanom na monitor umožňuje rýchle a efektívne pripojenie k viac monitorom aj všetkým bežne používaným periférnymi zariadeniami prostredníctvom jedného praktického kábla.

Pripojenie jediným káblom
Usporiadajte svoj pracovný priestor jednoduchšie pomocou doku Dell so stojanom na monitor. Vďaka výkonnému pripojenia pomocou kábla USB-Type C ™, môžete rýchlo pripojiť notebook alebo tablet k spoločnému zdroju dát a napájanie. Oceníte tiež jednoduché a spoľahlivé pripojenie notebooku alebo tabletu k dvom displejom s rozlíšením Full HD alebo jednému displeji s rozlíšením 4K UHD pri 30 Hz a súčasne k všetkým bežne používaným zariadením a príslušenstvo. Obsahuje tiež funkcie naklápania a otáčania, ktoré vám umožní nastaviť si displej do čo najpohodlnejšie polohy. Dok Dell so stojanom na monitor podporuje rýchle uvoľnenie VESA u monitorov Dell série E, P a UltraSharp s uhlopriečkou 19 až 27 palcov (pre podporu monitorov radu E je priložený doskový adaptér Dell VESA).

Integrovaný dizajn so špičkovým vedením kabeláže
Dok Dell so stojanom na monitor má kompaktný veľkosť - iba 315 x 195 x 426 mm (12,4 x 7,7 x 16,7 palca) - a sú vybavené jedným napájacím káblom, ktorý pripája do elektrickej zásuvky ako dok, tak monitor. Podporuje tiež vedenie káblov veží stojanu, káble sú vďaka tomu dokonale skryté a neprekážajú na pracovnom stole. Môžete ho umiestniť prakticky kamkoľvek, kde pracujete s monitorom - na tradičnom pracovnom stole v kancelárii alebo na zdieľanom pracovisku - aj v prípade obmedzeného priestoru.

Jediný dok pre všetky funkcie
Dok Dell so stojanom na monitor je kompatibilný s vybranými notebookmi, pracovnými stanicami, tablety Dell aj ďalšími kompatibilnými zariadeniami iných výrobcov s podporou pripojenia pomocou kábla USB-Type C ™. Dok Dell so stojanom na monitor zaistí jednoduché pripojenie monitorov, tlačiarní, myši, klávesnice a zvukových periférnych zariadení k príslušnému kompatibilnému počítaču. Podporuje tiež funkcie, ako je Wake on Lan, spúšťanie PXE, odovzdávanie adries MAC a aktualizácie firmvéru doku, ak ho používate s kompatibilnou počítač Dell.

Vyšší výkon grafiky
Pripojenie pomocou technológie USB Type-C ™ zaisťuje spoľahlivé pripojenie jedným káblom a kvalitný výkon, ktorý ponúka ostré a jasné zobrazenie videa, textu i obrázkov.

Pripojenie a funkcie
Podpora až dvoch monitorov s rozlíšením Full HD alebo jedného monitora s rozlíšením 4K UHD (30 Hz)
2x port USB 2.0
2x port USB 3.0
1x výstup pre reproduktor (vzadu)
1x Kombinovaný zvukový konektor (po strane)
1x Rozhranie Gigabit Ethernet
1x Napájanie notebooku Dell do 90 W (napájací adaptér 130 W je vstavaný v základni)

Kompatibilita
Tento výrobok je kompatibilný s nasledujúcimi zariadeniami (zariadenia vyžadujúce viac ako 90 W musí mať pripojený vlastný napájací adaptér):
Dell Latitude 12 2 v 1 (7275)
Dell Latitude 13 (E7370)
Dell Latitude 11 (5175/5179)
Dell XPS 12 (9250)
Dell XPS 13 (9350)

Obsah balenia
Dok Dell so stojanom na monitor
Kábel DisplayPort cez USB Type-C ™
napájací kábel
Doskový adaptér VESA

Žiadne recenzie

Dokovacie stanice k notebookom DELL. Dokovacie stanice E-PORT ponúkajú takmer neobmedzenú konektivitu pre DELL Latitude alebo DELL Precision.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania