Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)
Dell redukce HDMI (M) na VGA (F)

Adaptér Dell HDMI (M) na VGA (F)

A-470-ABZX
Na sklade
16,80 €
S DPH
14,00 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Adaptér Dell HDMI (M) na VGA (F)

Adaptér Dell HDMI (M) na VGA (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Adaptér HDMI na VGA od spoločnosti Dell umožňuje zobrazovať video z notebooku alebo tabletu na monitore, projektore alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Tento užívateľsky prívetivý adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1080p a poskytuje vysokokvalitné zobrazenie. Adaptér má elegantný a kompaktný dizajn, takže si môžete vychutnávať filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vlastnosti a výhody
Adaptér konvertuje signály HDMI na VGA
Univerzálny adaptér HDMI na VGA od spoločnosti Dell umožňuje používateľom zobrazovať obsah z akéhokoľvek prenosného počítača alebo tabletu s video výstupom HDMI na rôznych zobrazovacích zariadeniach s konektormi VGA, od monitorov až po projektory. Tento užívateľsky prívetivý adaptér podporuje maximálne rozlíšenie videa 1080p, poskytuje vysokokvalitný obraz a má elegantný kompaktný dizajn.

Videoadaptér poskytuje pripojenie
Tento videoadaptér umožňuje zobrazovať video z notebooku alebo tabletu na monitore, projektore alebo HDTV so vstupom VGA. Ak má vaše zariadenie výstup HDMI, tento kompaktný adaptér zabezpečí plynulý prevod. Umožní vám vychutnať si filmy na domácom projektore, premeniť stolný počítač na rozšírenú pracovnú stanicu alebo prednášať prezentácie v škole a v práci.

Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz
Adaptér Dell HDMI na VGA podporuje rozlíšenie videa až do 1080p a poskytuje bohatý vizuálny zážitok - ideálny na podporu prezentácií a ocenenie skvelej grafiky.

Vďaka kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša
Vďaka rozmerom 6,9 × 1,3 × 0,5 palca (d × š × v) sa tento adaptér typu plug-and-play ľahko používa a je vždy po ruke na okamžité prezentácie pre klientov a filmové večery s priateľmi. Adaptér je na jednej strane vybavený 19-žilovým konektorom HDMI a na druhej strane 15-žilovým digitálnym konektorom VGA HDI5 v štandardnom vyhotovení pre širokú škálu monitorov, projektorov a televízorov HDTV kompatibilných s VGA.
Farba
Černá
Čierna
VGA/D-SUB (F)
1
Presná dĺžka (m)
0
Dĺžka (m)
0
Typ
Redukce
Zníženie
Verzia dátového rozhrania
HDMI 1.4
Štandard HDMI A (M)
1
Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania