Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

470-ABNC
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
36,00 €
S DPH
30,00 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

Adaptér Dell - USB-C na VGA vám umožní prezerať si obsah z počítača alebo notebooku s rozhraním USB-C pre výstup obrazu na displeji s rozhraním štandardu VGA. Adaptér Dell USB-C na VGA vám zaistí ostré a bohaté zobrazenie.

Adaptér prevádza výstup USB-C na VGA
Adaptér Dell USB-C na VGA umožňuje prehrávanie videa z ľubovoľného stolového počítača alebo notebooku s videovýstupom USB-C na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním VGA. Tento všestranný adaptér zaistí kvalitné zobrazenie na všetkých zobrazovacích zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať videozábery z počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektora alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Ak má vaše zariadenie výstup USB-C, zaistí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Vďaka nemu si môžete užívať filmov na domácom projektore, urobiť zo stolného počítača rozšírenú pracovnej stanici alebo v škole aj v práci predvádzať prezentácie.

Užívajte si krištáľovo čistého videá
Adaptér Dell USB-C na VGA vám zaistí ostré a bohaté zobrazenie.

Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
Tento adaptér s podporou technológie plug-and-play je dostatočne malý, aby ste ho mali po ruke pre dôležité prezentácie u klientov alebo filmové večery s priateľmi. Adaptér je vybavený konektorom USB-C na jednej strane a 15-kolíkovým digitálnym konektorom VGA HDI5 na druhé, v štandardnom prevedení pre širokú škálu monitorov, projektorov aj televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním VGA.

Redukcie, káble & adaptéry.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.