Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

470-ABNC
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
36,00 €
S DPH
30,00 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Dell redukcia USB-C (M) na VGA (F)

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Adaptér Dell - USB-C na VGA vám umožní prezerať si obsah z počítača alebo notebooku s rozhraním USB-C pre výstup obrazu na displeji s rozhraním štandardu VGA. Adaptér Dell USB-C na VGA vám zaistí ostré a bohaté zobrazenie.

Adaptér prevádza výstup USB-C na VGA
Adaptér Dell USB-C na VGA umožňuje prehrávanie videa z ľubovoľného stolového počítača alebo notebooku s videovýstupom USB-C na rôznych displejoch kompatibilných s rozhraním VGA. Tento všestranný adaptér zaistí kvalitné zobrazenie na všetkých zobrazovacích zariadeniach od monitorov až po projektory.

Zobrazovanie mobilného obsahu na veľkej obrazovke
Tento adaptér umožňuje zobrazovať videozábery z počítača alebo notebooku a na ľubovoľnom monitore, projektora alebo televízore HDTV so vstupom VGA. Ak má vaše zariadenie výstup USB-C, zaistí tento kompaktný adaptér hladký prevod. Vďaka nemu si môžete užívať filmov na domácom projektore, urobiť zo stolného počítača rozšírenú pracovnej stanici alebo v škole aj v práci predvádzať prezentácie.

Užívajte si krištáľovo čistého videá
Adaptér Dell USB-C na VGA vám zaistí ostré a bohaté zobrazenie.

Vďaka kompaktnej veľkosti ho možno ľahko prenášať
Tento adaptér s podporou technológie plug-and-play je dostatočne malý, aby ste ho mali po ruke pre dôležité prezentácie u klientov alebo filmové večery s priateľmi. Adaptér je vybavený konektorom USB-C na jednej strane a 15-kolíkovým digitálnym konektorom VGA HDI5 na druhé, v štandardnom prevedení pre širokú škálu monitorov, projektorov aj televízorov HDTV kompatibilných s rozhraním VGA.

Žiadne recenzie

Kategória redukcií, káblov a adaptérov Dell zahŕňa rôzne druhy zariadení, ktoré vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie Dell k iným zariadeniam alebo k sieti. Tieto zariadenia zahŕňajú redukcie pre rôzne druhy portov, ako sú napríklad HDMI, VGA, Ethernet alebo USB, a taktiež rôzne typy káblov, ako sú napríklad HDMI káble, VGA káble, Ethernet káble alebo USB káble. Niektoré z týchto zariadení tiež zahŕňajú adaptéry, ktoré vám umožňujú zmeniť jednu formu konektora na inú, aby ste mohli pripojiť zariadenie k inému zariadeniu alebo k sieti. Tieto zariadenia sú dôležité pre všetkých, ktorí potrebujú prenášať dáta medzi zariadeniami alebo pripojiť svoje zariadenie k internetu alebo k iným zdrojom.

K dispozícii sú redukcie, káble a adaptéry pre rôzne typy notebookov a stolových počítačov Dell. Môžete si vybrať produkt v závislosti od konkrétneho typu zariadenia a potrieb pripojenia. Tieto zariadenia sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby zabezpečili spoľahlivé a dlhodobé použitie. Rôzne druhy redukcií, káblov a adaptérov Dell vám tiež umožňujú pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú napríklad monitory, projektory, tlačiarne alebo externé pevné disky. Taktiež vám umožňujú pripojiť vaše zariadenie k internetu alebo k iným sieťovým zariadeniam. Pri výbere redukcií, káblov a adaptérov pre vaše zariadenie Dell je dôležité vziať do úvahy potreby a kompatibilitu s vaším zariadením.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania