• Výpredaj!
Dell replikátor portů D3100 USB 3.0

Replikátor portov Dell D3100 USB 3.0

A-452-BBOT
Na sklade
210,05 €
S DPH
175,04 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

*Opýtať sa na produkt
Replikátor portov Dell D3100 USB 3.0

Replikátor portov Dell D3100 USB 3.0

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Replikátor portov Dell™ - USB 3.0 slúži na pripojenie notebooku až k trom ďalším monitorom, rôznym externým zariadeniam a internetu pomocou jediného kábla. Je to jednoduchý spôsob, ako rozšíriť možnosti notebooku a prispôsobiť si pracovnú stanicu. Táto elegantná, kompaktná dokovacia stanica prináša lepšie možnosti produktivity a zábavy, vysokorýchlostné pripojenie a podporu monitorov Ultra HD 4K. Ponúka tiež tri porty USB 3.0 a dva porty USB na zabezpečenie kompatibility so širokou škálou príslušenstva, ako sú externé disky, tlačiarne a skenery. Navyše je vynikajúcou voľbou pre podnikové prostredia s funkciou Wake-On-LAN a štartovaním PXE (na vybraných platformách).

Funkcie a výhody
Jednoducho pripojte monitory Ultra HD 4K, monitory Full HD a ďalšie externé zariadenia k monitoru
Replikátor portov Dell - USB 3.0 je navrhnutý tak, aby pomocou jediného kábla pripojil váš notebook až k trom ďalším monitorom, rôznym externým zariadeniam a internetu. Je to jednoduchý spôsob, ako rozšíriť možnosti notebooku a prispôsobiť si pracovnú stanicu. Táto elegantná, kompaktná dokovacia stanica prináša lepšie možnosti produktivity a zábavy, vysokorýchlostné pripojenie a podporu monitorov Ultra HD 4K. Táto všestranná dokovacia stanica USB 3.0 je navrhnutá pre rozlíšenie Ultra HD 4K a umožňuje zobrazovať obsah v rozlíšení 4K z kompatibilných počítačov.

Podporuje jeden monitor Ultra HD 4K a dva monitory Full HD
Rozšírte svoj pracovný stôl vďaka možnosti pripojiť až tri monitory súčasne. Jeden môže byť Ultra HD 4K a dva môžu byť Full HD. Pomocou dokovacej stanice Dell môžete rozšíriť svoju pracovnú stanicu až o tri externé monitory, čím zvýšite produktivitu a uľahčíte si správu viacerých aplikácií.

Vysokorýchlostný prenos dát cez USB 3.0
Dokovacia stanica Dell ponúka ultrarýchly prenos dát medzi pripojenými zariadeniami. Dokovacia stanica ponúka aj tri porty USB 3.0 a dva porty USB, ktoré zabezpečujú kompatibilitu so širokou škálou príslušenstva, ako sú externé disky, tlačiarne a skenery. Táto dokovacia stanica poskytuje aj nabíjanie externých zariadení USB.

Zvýšte produktivitu pri práci s periférnymi zariadeniami
Notebook už nebude obmedzený na integrované porty. Dokovacia stanica Dell USB 3.0 dokáže pomocou jediného kábla pripojiť váš notebook k rôznym zariadeniam, ako sú tlačiarne, skenery a externé pevné disky. K dispozícii je aj gigabitový ethernetový port, konektor na slúchadlá a zvukový výstup na pripojenie externých reproduktorov.

Pokročilé sieťové a bezpečnostné funkcie pre podnikové použitie
Replikátor portov Dell - USB 3.0 je vynikajúcou voľbou pre podnikové prostredia s funkciou Wake-On-LAN a zavádzaním PXE (na vybraných platformách). Má tiež integrovaný slot na zámok kábla (zámok sa predáva samostatne), takže ho možno pripojiť k stolu alebo pracovnej stanici.

Replikátor portov nie je schopný nabíjať pripojené zariadenia.


Pripojenie

2x USB 2.0 - 4 pinový USB typu A
3x SuperSpeed USB 3.0 - 9-pinový USB typu A
1x ethernet - RJ-45
1x displej/video - výstup DisplayPort - 20-pinový DisplayPort
2x displej/video - HDMI - 19-pinový HDMI typu A
1x slúchadlá - výstup - stereo minislúchadlá 3.5 mm
1x audio - výstup - mini-phone stereo 3,5 mm

Replikátor portov nenabíja zariadenie.

Obsah balenia
Replikátor portov Dell
Kábel USB 3.0 (2 stopy)
Napájací adaptér
Adaptér HDMI-DVI
Inštalačný disk CD s ovládačmi
Dodokumentácia
Primárne miesto určenia
Pre vybrané produkty DELL
pro vybrané produkty DELL
Univerzálna dokovacia stanica
Ne
Nie
RJ-45 (F)
1
DisplayPort (F)
1
Štandard HDMI A (F)
2
USB typu A (F)
5
Jack 3,5 mm (slúchadlá)
1
Jack 3,5 mm (mikrofón)
1
Žiadne recenzie

Dokovacie stanice k notebookom DELL. Dokovacie stanice E-PORT ponúkajú takmer neobmedzenú konektivitu pre DELL Latitude alebo DELL Precision.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania