ESET Smart Security

ESET Smart Security pre 2PC na 2 roky

ESET Smart Security pre 2PC na 2 roky

OEMESS_2_2
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
75,00 €
S DPH
62,50 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
ESET Smart Security pre 2PC na 2 roky

ESET Smart Security pre 2PC na 2 roky

ESET Smart Security pre 2PC na 2 roky

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Nová verzia komplexného bezpečnostného riešenia, ktorá obsahuje Antivirus, Antispam, Anti-spyware, Anti-Theft, Rodičovskú kontrolu a Firewall.

Ochráňte svoj notebook pred stratou alebo krádežou s novou funkcionalitou Anti-Theft. Modul Anti-Theft Modul Anti-Theft zvyšuje šancu na nájdenie zariadenia v prípade straty alebo odcudzenia. Ak označíte počítač za stratený, automaticky sa zapne jeho monitorovanie. Akonáhle bude počítač pripojený k internetu, môžete sledovať jeho pozíciu na mape. Všetky získané informácie nájdete na Anti-Theft portálu. (Https://my.eset.com/)
Zabráňte hackerom v zneužití citlivých dát (internetové bankovníctvo, foto, video atď.) A zostaňte v bezpečí pri použití verejného Wi-Fi pripojenie.

UDRŽUJTE BEZPEČNÚ VZDIALENOSŤ PRED HROZBAMI NA INTERNETE:

Užite si bezpečnejšie prehliadanie internetu aj ostatné aktivity na počítači s pomocou overenej detekčnej technológie. ESET Smart Security eliminuje všetky typy hrozieb, od vírusov, cez červami a rootkity až po spyware. Keďže sa ku kontrole súborov využíva technológie cloud, dochádza k zrýchleniu kontroly počítača, zníženie využitia systémových prostriedkov a zvýšenie celkovej úrovne zabezpečenia. Všetky výmenné médiá od USB pamätí pre CD a DVD sú automaticky kontrolované hneď po pripojení / vložení do počítača.

VYUŽITE PLNÝ VÝKON POČÍTAČA:

Pri každodennej aktivite na počítači, ktorá môže zahŕňať aj náročné operácie typu návrhu grafiky alebo hranie počítačových hier, nie je žiaduce, aby dochádzalo k spomaleniu počítača vďaka činnosti antivírusového riešenia. ESET Smart Security bol navrhnutý s ohľadom na nízke zaťaženie systémových prostriedkov, vďaka ktorým má počítač vždy dostatok výkonu.

BEZPEČNÝ INTERNET PRE DETI:

Ukážte deťom len pozitívnu stránku používania internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovať viac než 20
kategórií internetových stránok s potenciálne nevhodným či nebezpečným obsahom a v prípade potreby takúto stránku manuálne pridať do zoznamu blokovaných stránok.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A NASTAVENIE:

ESET Smart Securitynabízí maximálnu ochranu už v základnom nastavení po inštalácii. O potenciálnych bezpečnostných rizikách ste informovaní ihneď na hlavnej obrazovke programu. Užívateľské rozhranie je navrhnuté s ohľadom na prehľadnosť a rýchlu orientáciu v ovládaní. Bezpečnostný profil navyše môžete doladiť vo viac než 150 ponukách, tak, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

Tento produkt je určený pre dva PC s operačným systém Windows na dobu 2 rokov.

Žiadne recenzie

Antivirusy

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania