Rozšíření záruky Dell Inspiron AIO +2 roky Basic NBD

Rozšíření záruky Dell Inspiron AIO +2 roky Basic NBD

A-701-10090
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
81,09 €
S DPH
67,58 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

 
Rozšíření záruky pro Dell Inspiron AIO - 2 roky Basic and Next Business Day

* Pro objednání záruky je nutné zaslat emailem SERVICE TAG AIO. ST prosím zasílejte na email dell@atcomp.cz spolu s číslem prodejní zakázky PZxxxxx, děkujeme.

Prodloužení záruky je možné ověřit na stránce:
http://support.euro.dell.com/support/topics/topic.aspx/emea/shared/support/my_systems_info/cs/details?c=cz&cs=rc1077928&l=cs&s=gen&~ck=anavml
Zóna ESD
Áno
Dĺžka záruky
2 roky
Záruka pre značku
Dell
Žiadne recenzie

Rozšírenie záruky je služba, ktorú poskytuje spoločnosť Dell pre svoje produkty, ako sú počítače, notebooky, monitory a ďalšie zariadenia. Toto rozšírenie poskytuje dodatočný čas a služby na ochranu vašich investícií do technológií Dell.

Rozšírenie záruky môže zahŕňať dodatočnú opravu v prípade porúch alebo výmeny zariadenia v prípade neopraviteľných porúch. Môže tiež zahŕňať služby ako technickú podporu, diagnostiku a opravy zariadení, ako aj služby prenosu a inštalácie.

Rozšírenie záruky sa môže objednať pri kúpe zariadenia alebo aj neskôr počas platnosti základnej záruky. Môžete si vybrať medzi rôznymi dĺžkami rozšírenej záruky, v závislosti od vašich potrieb a budúceho plánu používania zariadenia.

Rozšírenie záruky je dobrý spôsob, ako zvýšiť vašu bezpečnosť a istotu v prípade porúch alebo technických problémov s produktmi Dell. Poskytuje vám pokojný pocit a zabezpečuje, že vaše zariadenie bude fungovať optimálne počas celého obdobia používania.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania