DELL aktívne dotykové pero PN557W
DELL aktívne dotykové pero PN557W
DELL aktívne dotykové pero PN557W
DELL aktívne dotykové pero PN557W
DELL aktívne dotykové pero PN557W
DELL aktívne dotykové pero PN557W

DELL aktívne dotykové pero PN557W

DELL aktívne dotykové pero PN557W

750-AAVP
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
75,00 €
S DPH
62,50 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
DELL aktívne dotykové pero PN557W

DELL aktívne dotykové pero PN557W

DELL aktívne dotykové pero PN557W

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Píšte na obrazovke plynulo a presne pomocou aktívneho pera Dell - PN557W, ktoré je dodávané s integrovanou technológiou Wacom feel IT. Každý ťah budete vykonávať prirodzene vďaka 2 048 úrovniam tlaku pera. Technológia potlačenia snímania dlane vám umožní pohodlne oprieť si dlaň o obrazovku bez obáv z potenciálnych chýb. Používanie pera je intuitívne, vďaka jeho konštrukcii budete kresliť aj písať s nebývalou produktivitu. Kliknutím na prispôsobiteľná tlačidla môžete pristupovať k často používaným funkciám. Až dopíšete, pripnite si pero k notebooku pomocou magnetu alebo upevňovacieho doplnku pera, aby ste mali istotu, že ho nestratíte. Dosiahnite maximálnu produktivitu a užite si väčší pokoj vďaka 12mesačný výdrži batérie.

Kreslite a píšte prirodzene a presne
Vďaka aktívnemu peru Dell - PN557W svoj ďalší dokument napíšte alebo ďalšie autoportrét nakreslite na obrazovke s plynulou presnosťou. Pero vďaka až 2 048 úrovniam tlaku pôsobí ako prirodzená súčasť vašej ruky a zachytí aj tie najjemnejšie rozdiely v tlaku. Budete môcť vytvoriť ťahy s rôznymi svetlými alebo tmavými odtieňmi s takou jemnosťou ovládanie, ktorú s myšou nemôžete nikdy ani zďaleka dosiahnuť. Navyše si môžete pohodlne oprieť dlaň o obrazovku bez obáv z potenciálnych chýb vďaka technológii potlačeniu snímania dlane.

Zvýšte produktivitu
Používanie pera je intuitívne, vďaka jeho konštrukcii budete kresliť aj písať s nebývalou produktivitu. Kliknutím na prispôsobiteľné * horné tlačidlo okamžite spustite aplikáciu OneNote, zaobstaráte snímku obrazovky alebo aktivujete Cortana. Pomocou prispôsobiteľného * tlačidla 2 valčeky efektívne vymažte alebo spustite vybranú šípku / miestnu ponuku. Budete tiež môcť pohodlne zhotovovať poznámky na uzamknutú obrazovku.

Užite si väčší pokoj
Po dokončení písania a kreslenia stačí magnetické pero pripnúť k notebooku alebo ho bezpečne pripevnite pripojiť pero na notebooku pomocou upevňovacieho doplnku pera, aby ste pero nestratili, keď ho nepoužívate. Dosiahnite maximálnu produktivitu a užite si väčší pokoj vďaka 12mesačný výdrži batérie **.

Kompatibilita
Latitude 5285
Latitude 5289 (upevňovaci doplnok nie je k dispozícii)
Latitude 7285 (upevňovaci doplnok nie je k dispozícii)

Obsah balenia
Pero
Batérie (1 × AAAA) a 2 × 319
Upevňovacie doplnok pera
Dokumentácia

* Ak chcete tlačidlá prispôsobiť, nainštalujte si "Aktívny ovládací panel" z adresy dell.com/support/drivers
** Pri používaní 3 hodiny denne počas 5 dní v týždni s batériou AAAA

Žiadne recenzie

Dell dotykové perá sú určené pre použitie s dotykovými obrazovkami Dell. Tieto perá poskytujú presný a jednoduchý spôsob interakcie s dotykovými obrazovkami, čo umožňuje ľahšie vytváranie, úpravu a vyhľadávanie informácií. Dell dotykové perá sú vhodné pre použitie s rôznymi aplikáciami a sú kompatibilné s mnohými modelmi Dell notebookov a tabletov. Sú ľahké a kompaktné, takže ich môžete nosiť so sebou kdekoľvek. Perá od Dell poskytujú vynikajúce vlastnosti a sú ideálne pre využitie v škole, v kancelárii a v osobnom použití.

Okrem presnosti a jednoduchosti používania, Dell dotykové perá tiež poskytujú ďalšie funkcie, ako napríklad integrovaný softvér na prepínanie medzi aplikáciami a funkciou pre preskočenie medzi otvorenými oknami. Sú vyrobené s kvalitnými materiálmi a sú navrhnuté pre dlhú životnosť. Môžu byť použité s rukavicami na rukách, čo z nich robí ideálne riešenie pre použitie v neformálnych prostrediach a v exteriéri. Dell dotykové perá sú dostupné v rôznych farbách a štýloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania