• Výpredaj!
  • -20,00 €
Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1

Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

750-AALT
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
59,99 € 79,99 € -20,00 €
S DPH
49,99 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

Aktívne pero Dell je navrhnutý s ohľadom na vysoký výkon a prirodzené písanie, ktoré si môžete užiť s kompatibilnými tablety Dell alebo notebooky 2 v 1. Vďaka snímania tlaku pera môžete starostlivo a presne nakresliť rovné čiary alebo napísať miniatúrne písmená (3 mm). Aktívne pero sa vďaka malej veľkosti a pohodlné konštrukciu stane nevyhnutným príslušenstvom na cestách.

Pocit prirodzeného písanie ako pri použitej pera na papieri
Užite si s aktívnym perom Dell realistický pocit písania na papieri pri písaní na obrazovke tabletu alebo notebooku s vysokým rozlíšením. Či už píšete poznámky, maľujete alebo kontrolujete e-mail, toto pero poskytuje pocit prirodzeného písanie a ponúka rýchlu a jednoduchú interakciu s obrazovkou.

Zvýšená produktivita
Vysoko výkonné funkcie aktívneho pera Dell vám pomôžu naplno využiť vlastný produktivitu. V kombinácii s rýchlym spúšťaním otvoríte jediným kliknutím aplikácii OneNote dokonca is uzamknutým systémom a môžete vložiť poznámky (bez odomknutia systému). Dvoma kliknutiami (s odomknutými systémom) zaobstaráte snímku obrazovky a vložíte ho do aplikácie OneNote. Aktívne pero je navrhnuté pre ľahkú prácu s programami systému Windows 10 a zjednoduší každodenné úlohy v tabletu Dell 2 v 1.

Užite si vyššiu presnosť a správnosť
Aktívne pero Dell, navrhnuté s využitím technológie spoločnosti Wacom, svetové špičkou v oblasti technológií digitálneho rozhrania, ponúka vysokú presnosť a správnosť a rozpoznanie 2 048 úrovní tlaku. Kreslite rovné alebo zakrivené čiary a píšte presne malé písmená (3 mm) bez obáv zo skreslenia alebo rozmazanie. Vďaka potlačeniu snímanie dlane sa nemusíte obávať potenciálnych chýb spôsobených dlaňou spočívajúce na tabletu. Kreslite čiary rôzne hrúbky a rôznych odtieňov a dosiahnite bohatšieho grafického vyjadrenia, pretože aktívny pero reaguje na tlak na hrot.

Pohodlné a vhodné mobilné riešenia
Aktívne pero skvele padne do ruky vďaka vyváženie ruky a dizajnu, ktorý sa zameriava na vaše pohodlie. Vďaka malej veľkosti a pohodlné spone sa aktívne pero stane vašim základným príslušenstvom, ktoré máte vždy po ruke.

Kompatibilita
Aktívne pero Dell je kompatibilný s vybranými notebookmi a tablety značky Dell. Aktívne pero je tiež vybavené kontrolkou LED zobrazujúci stav škárovanie - blikaním signalizuje režim párovania a svietením signalizuje dokončenie párovania.

Obsah balenia
- Aktívne pero Dell
- Jedna batéria AAAA
- Dva gombíkové články batérií typ 319
- Dokumentácia

Kompatibilita
Dell Inspiron 15 (7568)
Dell Latitude 11 (5175)
Dell Latitude 11 (5179)
Dell Latitude 7275
Dell Venue 8 Pro (5855)
Dell Venue 10 Pro (5056)
Dell XPS 12 (9250)

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.