Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1

Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

750-AALT
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dodaciu dobu.
59,99 €
S DPH
49,99 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

Dell aktívne dotykové pero pre zariadenia 2 v 1, PN556W

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 

Aktívne pero Dell je navrhnutý s ohľadom na vysoký výkon a prirodzené písanie, ktoré si môžete užiť s kompatibilnými tablety Dell alebo notebooky 2 v 1. Vďaka snímania tlaku pera môžete starostlivo a presne nakresliť rovné čiary alebo napísať miniatúrne písmená (3 mm). Aktívne pero sa vďaka malej veľkosti a pohodlné konštrukciu stane nevyhnutným príslušenstvom na cestách.

Pocit prirodzeného písanie ako pri použitej pera na papieri
Užite si s aktívnym perom Dell realistický pocit písania na papieri pri písaní na obrazovke tabletu alebo notebooku s vysokým rozlíšením. Či už píšete poznámky, maľujete alebo kontrolujete e-mail, toto pero poskytuje pocit prirodzeného písanie a ponúka rýchlu a jednoduchú interakciu s obrazovkou.

Zvýšená produktivita
Vysoko výkonné funkcie aktívneho pera Dell vám pomôžu naplno využiť vlastný produktivitu. V kombinácii s rýchlym spúšťaním otvoríte jediným kliknutím aplikácii OneNote dokonca is uzamknutým systémom a môžete vložiť poznámky (bez odomknutia systému). Dvoma kliknutiami (s odomknutými systémom) zaobstaráte snímku obrazovky a vložíte ho do aplikácie OneNote. Aktívne pero je navrhnuté pre ľahkú prácu s programami systému Windows 10 a zjednoduší každodenné úlohy v tabletu Dell 2 v 1.

Užite si vyššiu presnosť a správnosť
Aktívne pero Dell, navrhnuté s využitím technológie spoločnosti Wacom, svetové špičkou v oblasti technológií digitálneho rozhrania, ponúka vysokú presnosť a správnosť a rozpoznanie 2 048 úrovní tlaku. Kreslite rovné alebo zakrivené čiary a píšte presne malé písmená (3 mm) bez obáv zo skreslenia alebo rozmazanie. Vďaka potlačeniu snímanie dlane sa nemusíte obávať potenciálnych chýb spôsobených dlaňou spočívajúce na tabletu. Kreslite čiary rôzne hrúbky a rôznych odtieňov a dosiahnite bohatšieho grafického vyjadrenia, pretože aktívny pero reaguje na tlak na hrot.

Pohodlné a vhodné mobilné riešenia
Aktívne pero skvele padne do ruky vďaka vyváženie ruky a dizajnu, ktorý sa zameriava na vaše pohodlie. Vďaka malej veľkosti a pohodlné spone sa aktívne pero stane vašim základným príslušenstvom, ktoré máte vždy po ruke.

Kompatibilita
Aktívne pero Dell je kompatibilný s vybranými notebookmi a tablety značky Dell. Aktívne pero je tiež vybavené kontrolkou LED zobrazujúci stav škárovanie - blikaním signalizuje režim párovania a svietením signalizuje dokončenie párovania.

Obsah balenia
- Aktívne pero Dell
- Jedna batéria AAAA
- Dva gombíkové články batérií typ 319
- Dokumentácia

Kompatibilita
Dell Inspiron 15 (7568)
Dell Latitude 11 (5175)
Dell Latitude 11 (5179)
Dell Latitude 7275
Dell Venue 8 Pro (5855)
Dell Venue 10 Pro (5056)
Dell XPS 12 (9250)

Žiadne recenzie

Dell dotykové perá sú určené pre použitie s dotykovými obrazovkami Dell. Tieto perá poskytujú presný a jednoduchý spôsob interakcie s dotykovými obrazovkami, čo umožňuje ľahšie vytváranie, úpravu a vyhľadávanie informácií. Dell dotykové perá sú vhodné pre použitie s rôznymi aplikáciami a sú kompatibilné s mnohými modelmi Dell notebookov a tabletov. Sú ľahké a kompaktné, takže ich môžete nosiť so sebou kdekoľvek. Perá od Dell poskytujú vynikajúce vlastnosti a sú ideálne pre využitie v škole, v kancelárii a v osobnom použití.

Okrem presnosti a jednoduchosti používania, Dell dotykové perá tiež poskytujú ďalšie funkcie, ako napríklad integrovaný softvér na prepínanie medzi aplikáciami a funkciou pre preskočenie medzi otvorenými oknami. Sú vyrobené s kvalitnými materiálmi a sú navrhnuté pre dlhú životnosť. Môžu byť použité s rukavicami na rukách, čo z nich robí ideálne riešenie pre použitie v neformálnych prostrediach a v exteriéri. Dell dotykové perá sú dostupné v rôznych farbách a štýloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania