Latitude 12 série 7000

Notebooky DELL Latitude 12 série 7000

Latitude 12 série 7000 sú celosvetovo najlepšie zabezpečené 12" notebooky. Sú dodávané aj v konvertibilnom prevedení 2 v 1 podnikovej triedy. Vďaka funkcii ExpressCharge nabijete batériu na 80% len za jednu hodinu.

Šasi z hliníka a horčíka dodáva notebooku eleganciu a moderný vzhľad. A luxusne pôsobiaca hliníková klávesnica hovorí jasnou rečou: toto je špičkový pracovný notebook. Sklo Corning® Gorilla® Glass DX, ktoré pokrýva úplne celý displej, predlžuje životnosť displeja a zmierňuje odrážanie svetla, čím zlepšuje čitateľnosť na slnku.

Jednoduchá správa

IT k vašim službám: K notebooku Latitude 7200 2 v 1 máte podporu vždy poruke. Vašu batériu, kartu WWAN/WLAN a aj disk SSD je dokonca možné vymeniť v teréne.

Úplne jednoduché prihlasovanie: SafeID chráni prihlasovacie údaje koncových používateľov pomocou voliteľnej čítačky odtlačkov prstov na tlačidle napájania a čítačky kariet Smart Card, aby ste mohli začať pracovať ešte rýchlejšie. 

Správa na diaľku: Jedinečné rozšírenia vPro v zariadeniach Dell umožňujú spravovať celé skupiny počítačov na diaľku a spúšťať na nich diagnostiku bez ohľadu na to, či sú zapnuté alebo vypnuté.
ProDeploy Client Suite: Pomáhame vám nasadzovať počítače rýchlejšie, jednoduchšie a precíznejšie. Vďaka nášmu portálu Dell TechDirect, ktorý ponúka možnosť nasadiť nové zariadenia maximálne precízne, automatizovane a jednoducho, budete mať pod kontrolou každý detail procesu nasadenia.

ProSupport: Dovoľte nám urobiť z podpory pre hardvér a softvér jednoduchú záležitosť. S podporou ProSupport máte nepretržite k dispozícii našich skúsených technikov, ktorí hovoria vaším jazykom a sú pripravení kontaktovať vás, keď sa vyskytnú nejaké problémy s vašimi zariadeniami. My sa staráme o všetku podporu za vás, aby ste sa vy mohli naplno venovať strategickým úlohám, vďaka ktorým môže vaša firma napredovať. 

ProSupport Plus: S našou najkomplexnejšou službou podpory pre počítače získate všetky výhody služby ProSupport a k tomu ešte aj prevenciu zlyhaní pevných diskov, opravu po páde, poliatí tekutinou a poškodení v dôsledku prepätia, a tiež možnosť ponechať si nefunkčný pevný disk po výmene novým. Čas sú peniaze a v dnešnom uponáhľanom svete niet času na výpadky. No žiadny strach, máte predsa nás, Dell. Inovujte na službu ProSupport Plus.
Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania

Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení.