Latitude 14 série 3000

Notebooky Latitude 14 série 300 so zameraním na firemné využitie, to presne sú notebooky z rady Latitude. Jedná sa o notebook spadajúci do kategórie kompaktných zariadení, ktorý svojho užívateľa uchváti ako prvotriednym spracovaním aj hmotnosťou a rozmermi priamo stvorenými pre cestovanie .

Nový počítač Latitude 14 radu 3000 je tenší a ľahší ako kedykoľvek predtým a má procesor najnovšej generácie Intel® Core™. Pracujte odkiaľkoľvek s celodennou výdržou batérie a širokými možnosťami pripojenia.  Získajte až 16 GB pamäte RAM a rýchly SSD disk. Moderný notebook by sa nezaobišiel bez voliteľnej dotykovej obrazovky, možností dokovania cez USB-C, USB 3.0 a RJ45, HDMI a VGA. Pracujte bez problémov aj v horších svetelných podmienkach s voliteľnou podsvietenou klávesnicou. Vychutnajte si vysokokvalitný vizuálny zážitok so 14-palcovým displejom s rozlíšením HD alebo Full HD s antireflexným povrchom, voliteľnou 2 G diskrétnou grafickou kartou a voliteľným dotykovým displejom so sklom Corning® Gorilla® Glass NBT.  Prvotriedna podpora pre všetky vaše hardvérové aj softvérovéNový Latitude 14 série 3000 potreby vrátane nepretržitého priameho prístupu k technickým expertom vďaka voliteľnej službe Dell ProSupport.

Všetko, čo potrebujete. Všetko práve tu.  

Presvedčte sa o tom, že nový notebook Dell Latitude 14 série 3000 je vhodný na každodennú prácu a môže byť s vami a vaším podnikaním všade, kde potrebujete.

Bezpečný. Ľahko ovládateľný. Spoľahlivý. Latitude.

Najlepšie zabezpečenie vo svojej triede: Len spoločnosť Dell ponúka v jedinom balíku komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie a špičkovú ochranu pred škodlivým softvérom. Služba Dell Data Protection | Encryption chráni vaše údaje na všetkých jednotkách vrátane externých médií, diskov s vlastným šifrovaním a verejných cloudových úložísk, ako napríklad Dropbox, Box alebo OneDrive. Nástroj DDP | Security Tools poskytuje rozšírené možnosti overovania, čím chráni vaše údaje pred neoprávnenými používateľmi. Spoločnosť Dell využíva nový prístup k ochrane pred škodlivým softvérom a chráni vaše údaje a používateľov pred akýmkoľvek nedôveryhodným obsahom prostredníctvom služby DDP | Protected Workspace.  

Špičková spravovateľnosť: Spoločnosť Dell poskytuje produkty Latitude s možnosťami správy, aby ste zo svojej investície do hardvéru mohli vyťažiť maximum. Nová súprava bezplatných nástrojov automatizácie Dell Client Command Suite zas pomáha pracovníkom IT skrátiť čas strávený nasadzovaním, monitorovaním a aktualizáciou systémov. Taktiež ponúkame päť generácií aktualizácií a vďaka jednoduchému prístupu do notebookov Latitude môžete ľahko modernizovať vnútorné komponenty.  

Vynikajúca spoľahlivosť, s ktorou môžete pokojne spávať: Notebooky Latitude 14 série 3000 patra do najodolnejšej skupiny notebookov a sú odolnejšie než jeho predchodca. Má odolné šasi, ktoré bolo podrobené zrýchlenému testu životnosti, a dodáva sa s podporou a službami na úrovni podnikovej triedy vrátane voliteľnej podpory Dell ProSupport.

Latitude 3450 - pracovný stroj

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania