Vostro 15 3510

Notebook Dell Vostro 15 3510

Notebooky Vostro 15 3510 sú predurčené pre firemné a náročné domáce alebo školské použitie . Samozrejmosťou u nich sú bezpečnostné funkcie, rovnako ako moderné výkonné procesory Intel. Notebooky tohto radu preto budú bez väčších problémov zabezpečovať bleskové spúšťanie a načítanie väčšiny potrebných aplikácií.

  • Dostupné riešenie pre profesionálov.
  • Pohodlná práca na cestách.
  • K dispozícii máte všetky bežné rozhrania.
  • Riešenie Dell Mobile Connect spáruje váš chytrý telefón so systémom iOS alebo Android s vašim notebookom.

 Vostro 3501

Notebooky Dell Vostro rady 3000

Notebook Dell Vostro radu 3000 je základným modelom prenosného počítača pre použitie v menších firmách, súkromnom podnikaní a v domácnostiach . Výkonné procesory najnovších generácií, konfigurovateľné úložisko, voliteľný samostatný grafický adaptér a dostatok operačnej pamäte vám poskytnú potrebnú silu pre náročné aplikácie a projekty . Ponúka dôležité porty pre pripojenie, ľahko ich môžete rozšíriť a sú k dispozícii v rade konfigurácií , vrátane možnosti voľby zabezpečených modelov s čítačkou odtlačkov prstov alebo modulom TPM, takže vždy vyberiete optimálny stroj.

 Výkon ktorý nesklame

Výkon, ktorý nesklame

Notebook Dell Vostro 15 (3510) poskytuje potrebný výkon vďaka procesorom Intel 11. generácie , ktoré sú v závislosti od konfigurácie doplnené operačnou pamäťou DDR4 SDRAM, integrovanú alebo dedikovanou grafikou, rýchlymi jednotkami SSD, alebo vysokou disky HDD. Vždy máte možnosť výberu optimálneho riešenia pre vaše potreby.

Robustný

Robustné a napriek tomu ľahko prenosný

Hmotnosť notebookov Vostro 15 (3510) je síce v porovnaní s Ultrabooky vyššia, ale napriek tomu sa stále jedná o ľahko prenosné zariadenia za veľmi prijateľnú cenu. Nový, vylepšený notebook Vostro 15 (3510) má hmotnosť približne 1.9 kg a je tenký menej ako 20 mm.

 

Komunikujte vo vysokej kvalite

Nebola vynechaná ani kvalitná komunikácia, vďaka webovej kamere s vysokým rozlíšením a kvalitnému mikrofónu budú vaše konferenčné hovory s klientmi, kolegami, rodinou i priateľmi čisté ako krištáľ.

 

Potrebné možnosti pripojenia

Za pomoci celej rady komunikačných rozhraní sa môžete ľahko pripojiť k internetu, využívať potrebné periférie, rozšíriť pracovnú plochu na ďalší monitor, alebo ľahko pripojiť svoj mobilný telefón k počítaču pomocou riešení Dell Mobile Connect , ktoré vám umožňuje presmerovávať oznámenia telefónnych hovorov, správ SMS alebo rýchlych správ a oznámenia od ostatných aplikácií rovno do počítača. Pokročilá technológia Wi-Fi s veľkým dosahom poskytuje vysokú prenosovú rýchlosť a stabilné pripojenie. Nechýba čítačka pamäťových kariet, Bluetooth , káblové pripojenie Gigabit Ethernet, výstup HDMI ani nevyhnutné porty USB .

 

Porty a sloty: 1. Slot pre čítačku pamäťových kariet micro SD 3.0 | 2. Port USB 2.0 | 3. Slot pre bezpečnostný zámok Wedge | 4. Vstup napájania | 5. Port HDMI 1.4 | 6. Ethernet RJ-45 | 7. Port USB 3.2 1. generácie | 8. Port USB 3.2 1. generácie | 9. Konektor náhlavnej súpravy

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania