Dell Baterie 3-cell 41W HR LI-ON pro Vostro

Dell Baterie 3-cell 41W HR LI-ON pro Vostro

A-451-BCUG
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
103,57 €
S DPH
86,31 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Dell Baterie 3-cell 41W HR LI-ON pro Vostro

Dell Baterie 3-cell 41W HR LI-ON pro Vostro

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Vlastnosti
- Kapacita 41 Wh
- Spoľahlivé napájanie pre potrebný výkon

Alternatívne PN
6TW9W, MGCM5, PG8YJ, 927N5, G91J0

Pred objednaním skontrolujte správnu kapacitu a veľkosť batérie s originálnym článkom. Nekompatibilita nie je dôvodom na vrátenie batérie.

Kompatibilita
Inspiron 3510
Inspiron 3515
Inspiron 3511
Inspiron 3520
Inspiron 3521
Inspiron 3525
Inspiron 5410 2v1
Inspiron 7420 2v1
Latitude 3320
Latitude 3330
Latitude 3420
Latitude 3520
Vostro 3420
Vostro 3510
Vostro 3515
Vostro 3520
Vostro 3525
Vostro 5410

Prehľad
Stále cestujete? Už sa nemusíte obávať obmedzenej výdrže batérie! Napájajte svoj prenosný počítač pomocou tejto 3-článkovej lítium-iónovej batérie Dell™. Batéria s kapacitou až 41 Wh vám umožní bezproblémovú prácu na služobných cestách a dovolenkách. Táto batéria vám poskytne nepretržitú a spoľahlivú energiu, ktorú potrebujete na to, aby ste mohli svoj notebook využívať naplno. Lítium-iónové batérie vydržia dlhšie ako bežné batérie a nevyžadujú častú výmenu. Tento výrobok bol testovaný a overený v laboratóriách spoločnosti Dell. Ak ju používate v prenosnom počítači Dell, vzťahuje sa na ňu technická podpora spoločnosti Dell.

Kvalita
- Certifikované komponenty Dell prechádzajú prísnym testovaním kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečila kompatibilita a spoľahlivosť v počítačoch Dell
- Priebežný proces kvalifikácie zabezpečuje testovanie a certifikáciu najnovších technologických funkcií v počítačoch
Dell
- Certifikácia Dell znamená, že sa nemusíte obávať o platnosť záruky na hardvér svojho počítača

Technická podpora
- Akékoľvek otázky týkajúce sa aktualizácie certifikovaných dielov Dell vám zodpovie náš skúsený personál technickej podpory
- Spoločnosť Dell nepodporuje diely zakúpené z iných zdrojov
Žiadne recenzie

Batérie do notebookov DELL sú náhradné akumulátory pre notebooky značky Dell. Tieto batérie slúžia na dodatočné napájanie notebookov, keď nie sú pripojené k elektrickej sieti. Výkon batérií sa líši v závislosti od modelu notebooku a kapacity batérie. Niektoré modely poskytujú až niekoľko hodín prevádzky bez pripojenia k elektrickej sieti. Batérie do notebookov DELL sú dostupné v rôznych veľkostiach a kapacitách, aby vyhovovali rôznym potrebám používateľov.

Výber správnej batérie pre notebook DELL je dôležitý, pretože nesprávna batéria môže spôsobiť poškodenie notebooku alebo nemusí fungovať správne. Pri výbere batérie je dôležité zvážiť typ notebooku a jeho model, aby sa zabezpečilo, že batéria bude kompatibilná a poskytne požadovaný výkon.

Ak si nie ste istý výberom batérie, tak nás neváhajte kontaktovať na info@notebooky-dell.sk a radi Vám nájdeme správny model batérie. Pre najpresnejšie overenie kompatibility uveďte v správe Service Tag Vášho notebooku (7 miestny kód ktorý nájdete na spodnej strane notebooku).

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania