Rozšíření záruky Dell dokovací stanice WD19 +2roky

Rozšíření záruky Dell dokovací stanice WD19 +2roky

A-DW19D_3AE5AE
Dodacia doba môže byť dlhšia. Opýtajte sa na dostupnosť.
52,50 €
S DPH
43,75 € bez DPH
Opýtajte sa na dostupnosť.

*Opýtať sa na produkt
Rozšíření záruky Dell dokovací stanice WD19 +2roky

Rozšíření záruky Dell dokovací stanice WD19 +2roky

Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov .  

 
Rozšíření záruky pro Dell dokovací stanice WD19 - 2 roky Basic Advanced Exchange

* Pro objednání záruky je nutné zaslat emailem SERVICE TAG dokovací stanice. ST prosím zasílejte na email dell@atcomp.cz spolu s číslem prodejní zakázky PZxxxxx, děkujeme.

Prodloužení záruky je možné ověřit na stránce:
http://support.euro.dell.com/support/topics/topic.aspx/emea/shared/support/my_systems_info/cs/details?c=cz&cs=rc1077928&l=cs&s=gen&~ck=anavml

Žiadne recenzie

Rozšírenie záruky je služba, ktorú poskytuje spoločnosť Dell pre svoje produkty, ako sú počítače, notebooky, monitory a ďalšie zariadenia. Toto rozšírenie poskytuje dodatočný čas a služby na ochranu vašich investícií do technológií Dell.

Rozšírenie záruky môže zahŕňať dodatočnú opravu v prípade porúch alebo výmeny zariadenia v prípade neopraviteľných porúch. Môže tiež zahŕňať služby ako technickú podporu, diagnostiku a opravy zariadení, ako aj služby prenosu a inštalácie.

Rozšírenie záruky sa môže objednať pri kúpe zariadenia alebo aj neskôr počas platnosti základnej záruky. Môžete si vybrať medzi rôznymi dĺžkami rozšírenej záruky, v závislosti od vašich potrieb a budúceho plánu používania zariadenia.

Rozšírenie záruky je dobrý spôsob, ako zvýšiť vašu bezpečnosť a istotu v prípade porúch alebo technických problémov s produktmi Dell. Poskytuje vám pokojný pocit a zabezpečuje, že vaše zariadenie bude fungovať optimálne počas celého obdobia používania.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania