DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)
DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)
DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)
DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)
DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)
DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)

DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)

DELL zámok na notebook s kľúčom (Kensington)

461-10220
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni
29,00 €
S DPH
24,17 € bez DPH
DODACIA DOBA: Obvykle 1 až 3 pracovné dni

 

Prehľad
Počítače a ďalší hardvér Dell si môžete zabezpečiť zámkom s kľúčom Dell ™ Premium. Môžete sa spoľahnúť na jeho vlastnosti: blokovací mechanizmus tvaru T, pevný 5mm kábel z uhlíkovej ocele a zámok odolný proti úmyselnému poškodeniu vám ponúkajú dokonalé prepojenie zámku s počítačom. Zámok je možné pripojiť je štandardnému bezpečnostnému otvoru Kensington, ktorý je súčasťou väčšiny počítačov a hardvéru Dell. Kábel môžete otočiť okolo ľubovoľného pevného predmetu ako sú stoly alebo kancelársky nábytok.
Kľúče možno pri strate vymeniť. Podmienkou je zaregistrovanie kľúčov na webe Kensington Register Retrieve. Zaregistrujte si zámok Dell na webe Register Retrieve, akonáhle ho dostanete.
Fyzický zámok je prvou líniou obrany proti odcudzeniu hardvéru, strate produktivity a ohrozenia citlivých dát. Zámok s kľúčom Dell ™ Premium slúži na zabezpečenie všetkého cenného počítačového vybavenia: notebookov, stolových počítačov, monitorov, tlačiarní, projektorov a ľubovoľného iného hardvéru s bezpečnostným slotom K.

Funkcie a výhody
Bezpečnostný zámok pre notebooky a hardvér Dell
Zámok s kľúčom Dell Premium slúži na zabezpečenie kompatibilných notebookov Dell a uložených dát. Štandardné blokovací mechanizmus v tvare T a prvotriedne súčasti zaisťujú vysokú odolnosť proti rezaniu, naťahovanie aj krútenie a ochranu proti krádeží. Zámok s kľúčom Dell Premium stačí pripojiť ku slotu pre zámok v notebooku, stolnom počítači, monitore alebo inom hardvéru Dell a získate pevné a tesné spojenie zabraňujúce vytiahnutie zámku nožnicami alebo inými nástrojmi.

Kábel z oceľovej zlúčeniny odolný proti prerezaniu
6stopovým oceľovým káblom môžete počítač Dell pripevniť k stolu alebo k inému pevnému predmetu. Tučný kábel s jadrom z uhlíkovo kalenej ocele je odolný proti prerezaniu.

Skryté kolíky bráni vyhmatnutiu
Pre najvyššiu úroveň zabezpečenia využíva hlava zámku s kľúčom Dell Premium technológiu skrytých kolíkov chrániace proti vyhmataniu.

Elegantný dizajn s otočným káblom pripojeným v uhle 90 stupňov
Otočné pripojenie kábla uľahčuje nasadenie a po montáži menej ruší. Pripojenie kábla je čoby ďalší krok ochrany proti narušeniu odolné proti vytiahnutiu. Dorazy na hlave zámku chráni pred poškodením počítač i stôl.

Jednoduchá montáž a používanie
Zámok je možné používať na cestách aj v kancelárii. Omotajte kábel okolo pevne ukotveného predmetu a pretiahnite ho slučkou. Vložte zámok v tvare T do bezpečnostného slotu notebooku a zamykajte a odomykajte ho kľúčom. V kancelárii môžete zámok Dell pripevniť do slotu pre zámok (v zaistenej polohe) pod tlačidlom pre vysunutie na doku Dell E-port a zabrániť tak vysunutie počítača z doku.

Využitie a kompatibilita zámku
Zámok s kľúčom Dell Premium je vhodný pre notebooky, stolové počítače, monitory, tlačiarne, projektory, doky a cloudové klientmi WYSE značky Dell, ktoré sú vybavené štandardným bezpečnostným slotom Kensington K-Slot. * Všetok uvedený hardvér sa ťažko nahrádza, možno ho ľahko odcudziť alebo premiestniť, a môže obsahovať dôležitá, citlivá osobné a firemné dáta.
* Nekompatibilný sú tablety Latitude 10 a notebooky XPS, ultrabooky a tablety. Pri týchto modeloch použite položku SKU A6451164 alebo o informácie o kompatibilite požiadajte zástupcu spoločnosti Dell.

Náhradné kľúče
Stratené kľúče možno nahradiť. Podmienkou je zaregistrovanie kľúčov na webe Kensington Register & Retrieve. Zaregistrujte si zámok Dell na webe Register & Retrieve, akonáhle ho dostanete.

Univerzálny kľúč pre podniky a inštitúcie
Vďaka univerzálnemu kľúču majú zamestnanci oddelenia informačných technológií univerzálnu možnosť odomknutia ľubovoľného zariadenia, ktoré potrebujú upgradovať, premiestniť alebo vymeniť. Univerzálny kľúče predstavujú tiež rýchle a jednoduché riešenie pri založení alebo strate kľúča.
Ak potrebujete univerzálny kľúč (je označovaný tak ako prispôsobený kľúč, kľúč pre dozor alebo kľúč pre správcu), obráťte sa na obchodného zástupcu spoločnosti Dell. Služby univerzálneho kľúča poskytuje a spravuje spoločnosť Kensington.

Obsah balenia
Zámok s kľúčom Dell Premium sa 6stopým káblom a dvoma kľúčmi.

Žiadne recenzie

Dell bezpečnostné zámky sú určené pre zabezpečenie počítačov, notebookov a monitorov spoločnosti Dell. Tieto zámky sa dajú použiť s štandardnými bodmi upevnenia (ako napríklad Kensington, Noble a Wedge) a poskytujú vysoký stupeň ochrany proti krádeži.

Zámky sú ľahko inštalovateľné a upevňujú sa na stôl alebo iný pevný objekt pomocou špeciálneho kábla. Keď sú zámky zapojené, zariadenie sa nedá odstrániť bez odblokovania zámku.

Dell bezpečnostné zámky sú dostupné v rôznych variantoch a štýloch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Sú vyrobené s kvalitnými materiálmi a poskytujú spoľahlivú ochranu v kancelárii, na cestách alebo v iných prostrediach.

V kombinácii s inými bezpečnostnými opatreniami, ako je napríklad heslo alebo biometrické overenie, môžu Dell bezpečnostné zámky poskytnúť vynikajúcu ochranu vašich dát a zariadení.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt bol pridaný do porovnania